2733
2734
عنوان

دیروز توی یه کافه با مامانم بودیم..

257 بازدید | 14 پست

کافه دو طبقه بود و طبقه بالا هم چندمتر اونور تر از ما بود. هم ما میتونستیم طبقه بالا رو ببینیم، و هم کسایی ک اونبالا بودن میتونستن مارو ببینن، هستین تعریف کنم؟

محبت آدما مثل سکه ست . اگه اونو تو قلک دل کسی بندازی ، دیگه نمیتونی درش بیاری ، مگه اینکه اونو بشکونی(: شاید بتونی ماهی رو از دریا بگیری ولی نمیتونی دریا رو از فکر ماهی بگیری

کاش یه تیکه میزاشتی 

⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩Nothing can stop you from achieving success except your mind 🌌 ✨یک عدد معتاد سرسخت به سایت😑.زیاد کره کره میکنم از بچگی قراره کلیه هامو بفروشم برم کره با دوستام 😂(به دلیل علاقه شخصی مثل تویی که مثلا دوست داری بری آمریکاو ترکیه و..(برا اونایی که چرت میگن))شما هم خواستین بگین اسمتونو بنویسم با هم بریم تا الان ۷۴نفر تو سایت گفتن 😂😁 فیلم و سریال کره ای خواستین من دوتا کاربری دارم...اون یکی شعبه دوم می‌باشد 🤣((هیییی_زندگی_۲)) ..چون با حجم زیادی کاربر مخالف با فیلم کره ای مواجه شدم دیگه تاپیک نمی‌زنم سوالی داشتین تگ کنین.. ناشناااس https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385  دوس دارم نظرتون هم راجبم بدونم😊حالت خوب نیست بهم بگو من شنونده و دراک خوبیم بهت کمک میکنم دوستی نداری و تنهایی بازم من هستم 🙂❤️رفیق پایه برا تگ کردن تو تاپیای باحال و خفن به جون تو😎😂 درخواست دوستی ارمیا رو بدون سوال قبول میکنم😌🥺💜خیلی سریع با همه صمیمی میشم تو فقط سلام کن 😂🥹عاشقققققق مو فرفریاااااااااا🥺🥰❤️عاشق دعوام ...ولی همزمان عاشق کاربریم هم هستم پس فقط مدرک از دل زمین بیارین تا تعلیقم کنین 😌تایپ شخصیتیم Entp⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩همون دختریم که با این سن هنوز از دیوار صاف می‌ره بالا ..#ولی صدای حامیم🍃 .ایشالا چند روز دیگه هم از سایت میرم به مدت یکسال ...سایت بدون هی زندگی میمونه 🥹دیگه کسی هم تو تاپیکاتون شر نمیگه 🤣🥹فراموشم نکنیداااا .دیگه رسیدی به آخر امضام به اندازه کافی توضیح دادم برات بیا موز بردار برو 🍌😂🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداییش مامانت باید خیلی پایه باشه باهاش بری کافه 

من با مامانم رفتم فلافلی یه دختر و پسر اومدن نشستن تا دو هفته مامانم گیر میداد به من 🤣

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
2731
خداییش مامانت باید خیلی پایه باشه باهاش بری کافه  من با مامانم رفتم فلافلی یه دختر و پسر اومدن ...

وای😂😂😂😂

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡

یه پسره تقریبا دو سه سال بزرگتر از خودم اونجا بود و کامل مشخص بود داشت همه رو دید میزد، صندلی مامانم پشتش به اونجا بود و مامانم نمیدید طبقه بالا رو،

اون پسره همش نگام میکرد و لبخند میزد،

هربار چشمم ناخوداگاه میفتاد تو چشمش میدیدم داره نگام میکنه😐

آخر سر ک بستنیمون تموم شد داشتیم میرفتیم دیدم اون پسره با اشارع منو ب رفیقاش نشون داد و خندیدن..

امیدوارم روزی برسه که اینجور اشخاصی همشون مرده باشن:*)

محبت آدما مثل سکه ست . اگه اونو تو قلک دل کسی بندازی ، دیگه نمیتونی درش بیاری ، مگه اینکه اونو بشکونی(: شاید بتونی ماهی رو از دریا بگیری ولی نمیتونی دریا رو از فکر ماهی بگیری
2740
خداییش مامانت باید خیلی پایه باشه باهاش بری کافه  من با مامانم رفتم فلافلی یه دختر و پسر اومدن ...

منم با دخترهام کافه میرم .همیشه با هم میریم .

۲۴و۱۶وساله هستن .کافه جای خوب بری عیبی نداره .

نهایت ی چیزی میخوریم باهم حرف میزنیم .خوش میگذره.

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
یه پسره تقریبا دو سه سال بزرگتر از خودم اونجا بود و کامل مشخص بود داشت همه رو دید میزد، صندلی مامانم ...

خب بعدش چی شد؟

بخاطر خنده ناراحتی؟

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
منم با دخترهام کافه میرم .همیشه با هم میریم . ۲۴و۱۶وساله هستن .کافه جای خوب بری عیبی نداره . نهایت ...

خب نه مسئله ای نیست 

ولی خب کافه پاتوق جووناس  معمولا دختر پسرا میان این وسط مامان من گیر میده به من میگه چرا اینا نامزد نیستن اومدن بیرون 😅

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
خب بعدش چی شد؟ بخاطر خنده ناراحتی؟

آره..

معلومه

خب نه مسئله ای نیست  ولی خب کافه پاتوق جووناس  معمولا دختر پسرا میان این وسط مامان من گیر ...

خخخ الان متوجه شدم چی میگی .

منم با دخترهام میرم کافه همچین موردهایی میبینم .

اتفاقا خودم دوس دارم با دخترهام برم ک مراقبشون باشم چون نمیتونم محدودشون کنم که نرن کافه برای همین با هم میریم .صاحب کافه میگفت دخترها با دوستاشون میان کافه برام جالبه دخترهای شما با مادرشون میان کافه.

دخترهامم نظرشون اینه ک با من کافه یا هر جای تفریحی برن .اگه دوستاشون و هم سن هاشون بیان منو مادرهاشون همون  کافه یا رستوران میریم ی میز جداگانه میگیریم میشینیم .

آره.. معلومه

خودت رو آزار نده هر آدم مزخرفی ارزش نداره ک بخاطر رفتارش حرص بخوری .

چند سالته وکدو شهر یا استانی؟

چون شهر های کوچیک این مورد ها کمتره بخاطر شناختی ک مردم اون شهر از همدیگه دارن .

کلان شهر ها چون برخورد کمتره وهمدیگه رو نمیشناسن واز همه جای کشور مهاجر دارن این موارد بیشتر دیده میشه.

خخخ الان متوجه شدم چی میگی . منم با دخترهام میرم کافه همچین موردهایی میبینم . اتفاقا خودم دوس دارم ...

اره خب مامان باید پایه باشه 😍

2706