2733
2734

رنگ چشم بچه اول به احتمال بیشتر به کی میره؟؟

محبت آدما مثل سکه ست . اگه اونو تو قلک دل کسی بندازی ، دیگه نمیتونی درش بیاری ، مگه اینکه اونو بشکونی(: شاید بتونی ماهی رو از دریا بگیری ولی نمیتونی دریا رو از فکر ماهی بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پدرم چشمش سبز و آبیه عوض میشه مادرم قهوه ای خواهرم مثل مامانمه من مثل مادر بزرگم عسلی رنگ

نصف فامیل چشم رنگیه نصفش عسلی و قهوه ای اصلا هم معلوم نمیکنه چی میشه مثلا من نه به بابام رفتم نه مامانم به مادربزرگم رفتم

2740

ب مادر ...

مادر خیلی تاثیر داره 

من پدرم سبز و مادرم قهو ه ای عسلی ..

3تا داداشام و خواهرم ک از من بزرگترن همه ب مادرم رفتن ..و من و داداشم آخریم ک پشت سر منه ب بابام رفتیم باز خواهر کوچیکم ک آخریه ب مامانم

حالا من خودم سبزه پسرمم سبز رنگه 

خوار شوهرم خودش چشاش مشکیه ولی شوهرش سبز .4تا بچه هاش چشم مشکی هستن

حتی پسر خالم سبزه چشاش ..ولی بچه هاش هیچ کدوم سبز نشدن 

کاش میشد آرزو منم برآورده میشد 🥲

خب بزارین شرایط یکی از دوستامو شرح بدم

پسر عموش که باهاش نامزده چشمش رنگیه، عموش،یعنی بابای نامزدش هم رنگیه

چشم مادربزرگ پدریش هم رنگیه،

به احتمال چقدر ممکنه رنگ چشم بچش رنگی شه؟(نگید ۵۰ ۵۰)

محبت آدما مثل سکه ست . اگه اونو تو قلک دل کسی بندازی ، دیگه نمیتونی درش بیاری ، مگه اینکه اونو بشکونی(: شاید بتونی ماهی رو از دریا بگیری ولی نمیتونی دریا رو از فکر ماهی بگیری
ب مادر ... مادر خیلی تاثیر داره  من پدرم سبز و مادرم قهو ه ای عسلی .. 3تا داداشام و خواهرم ک ...

چه جالب.

ربطی نداره ... چشم خود دوستت چه رنگیه؟؟؟

عسلی