2752
2734

مثل افسرده هام اعصابم بهم ریخته هیچ حس شادی ندارم خانوادم ناراحتن ....میخوام فردای عروسی برم طلاق بگیرم

همش توی این دوهفته باهم جنگ و دعوا راه مینداخت سر خرید

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا ادم 🥚 میکنه از ازدواج با این تاپیکا

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️

خب همین الان بهم بزن فردا میگن شب زفاف خدا میدونه چه عیبی داشته که فرداش رفتن طلاق گرفتن

برای مادر شدنم یه صلوات میفرستید 🌹بر چشم خوب رحمت👏🏻💚به زودی در اینجا تیکر بارداری نصب میگردد😍 کاربری دست دونفره؛دونفرش هم خودمم😜من به اسم کاربری توجه نمیکنم،ممکنه تو یه تاپیک باهات بحث کنم تاپیک بعدی بگم و بخندم پس اگه چیزی گفتم ‘’ منو ببخش’’ ❤️🥰
خیلی پول خرج کردین عزیزم ؟!

۱۴  میلیون نقد پول خریدای این شد مال من ۸ میلیون ولی باز طلبکاره زنگ زده با پرویی به مامان میگیه واسه من اینو نخریدین اونو نخریدین

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706