2733
2739
عنوان

مامانا میشه به دادم برسید

157 بازدید | 10 پست
من سی و پنج هفته است که باردارم الان دو روزه که کل بدنم کهیر زده و میخاره علتش چی میتونه باشه؟تو این مدت هم چیز جدیدی نخوردم
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
من 15 روز قبل زایمان کهیر زدم و تا زایمان نکردم نرفت ایشالله که مال تو اینجوری نباشه ولی میگن از هورمونای بارداریه
پروردگارا تو را تا پایان عمرم سپاس گذارم.به امید اینکه نی نی م دوباره برگرده تو دلم.
ب دکترت بگو فک کنم قرص میده
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال هورمونهای بارداریه نگران نباش ولی گاهی اوقات تا زایمان هست بعد زایمان خودش خوب میشه فقط نخارون که اونا خوب میشن ولی جای خاروندنت میمونه.
در دنیایی که روزی روح خودم مرا ترک میکند،انتظار از دیگران نباید داشت!
2728
ممنون دوستان از پاسخگوییتون امیدوارم هرچی زودتر خوب بشه چون دو شبه اصلا نمیتونم بخوابم
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2738
ممنون از راهنماییتون
وای من عاشق گوجه ام تقریبا روز دو تا میخورم یعنی میشه به خاطر اون باشه فعلا که امروز خودم رو بستم به خوردن هندوانه و خاکشیر ببینم بهتر میشم یا نه