2733
2734
عنوان

ختم یک هفته ای قران برای حاجت

8476 بازدید | 4 پست
شروع ختم از روز جمعه شروع میشه و پنجشنبه تموم میشه جمعه:اول قران تا اخر سوره مائده شنبه:از انعام تا اخر سوره توبه یکشنبه:از یونس تا اخر سوره مریم دوشنبه:از طه تا اخر سوره قصص سه شنبه:از عنکبوت تا اخر سوره ص چهارشنبه:از زمرتا اخر سوره الرحمن پنجشنبه:از واقعه تا اخر قران در روز آخر بعد از پایان ختم سر به سجده میذاری و پنج میگی: سُبُوحُ قُدُوسُ رَبُ الملائکته و الروح سپس بنشینید و یک مرتبه آِیه الکرسی بخوانید و دوباره به سجده روید و ذکر فوق را پنج بار بخوانید و در سجده حاجت بخواهید. در روایت دیگه هم اومده سه بار سجده میری در سجده اول یک بار این ذکر رو میگی در سجده دوم دوبار میگی در سجده سوم سه بار این ذکر ومیگی وسپس حاجت خودتون رو میگید برای منم دعا کنید وهمچنین کسی که این ختم و معرفی کردن وخودشون حاجت گرفتن (ستایش)
توکل یعنی اجازه بدهی خداوند خودش تصمیم بگیرد تو فقط دعا کن و پیشاپیش شاد باش و ایمان داشته باش که خداوند دعایـت را بــــــــــــــــــزودی مســــــــتجاب میکند چون خداوند نه به اندازه آرزویت که به اندازه امــــــــــــــید و اطـــــــــمینان توست که میبخشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. ختم قرآن فقط باید از جمعه شروع بشه؟؟؟ 

من امروز که دوشنبه ست میخوام شروع کنم. چیکار کنم؟

تو رو خدا زودتر جواب بدین.

من برای رسیدن به حاجتم عجله دارم یعنی دیگه طاقت ندارم. 

2731
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز