2737
2739
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226890 بازدید | 28070 پست

پریودم همیشه منظم بوده فقط این ماه فک کنم از استرس بود ک الان 1 هفتس ک عقب انداختم 

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
عزیزم میگن اصلا نمیشه ذخیره رو افزایش داد ولی خب برا من جواب ازمایشام اینجوری بود ،،من قرص Q10رو هر ...

هر دو تست amh رو توی یک آزمایشگاه دادین ؟ 

الان خیلی عالیه تقریبا ذخیرتون دو برابر شده   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن عزیزم توی 1 ازمایشگاه نبود ولی خب فقط amh نبود ک چک کردم مثلا قبلا ویتامین D  6بود بعد از مصرف دارو شده 47،پرولاکتینمم ک بالا بود اومده بود پایین بخاطر مصرف دارو ،amh هم مقدارش اومده بود بالا 

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
ن عزیزم توی 1 ازمایشگاه نبود ولی خب فقط amh نبود ک چک کردم مثلا قبلا ویتامین D  6بود بعد از مصر ...

خیلی عالیه 

چند ماه درمان کردین ؟ 

fsh , lh هم تست کرده بودین ؟ ویتاگنوس یا آگنوگل هم مصرف می کنید ؟ 

کپسول مولتی ویتامین گرفتید یا همه ویتامنی ها و قرص ها رو جدا جدا گرفتید و مصرف کردید ؟

2728

من جایی خوندم که ویتامین d بشدت روی ذخیره تخمدان تاثیر میذاره 

اگه کم باشه یا فقدانش باعث کم شدن ذخیره تخمکی میشه 

من هفته ای یدونه میخورم یه مدتیه گاهی هم هر دو هفته یکبار 

ولی جدیدا تست هورمون ندادم نمیدونم چه وضعیتی دارم   

خیلی عالیه  چند ماه درمان کردین ؟  fsh , lh هم تست کرده بودین ؟ ویتاگنوس یا آگنوگل هم مص ...

ن من مولتی ویتامین نخوردم اینا رو جدا جدا گرفتم ،q10 رو هر روز خوردم بعد ناهار،،ویتامین d هفته ای 1 دونه ولی الان ک دیگه نرمال شده باید ماهی 1 دونه بخورم ،،ویتامین e و امگا3 رو نباید توی یروز خورد تداخل داره ،ویتامین c هم خوردم ،زینک هم هفته ای 3 تا 

من جایی خوندم که ویتامین d بشدت روی ذخیره تخمدان تاثیر میذاره  اگه کم باشه یا فقدانش باعث کم ش ...

اره منم خوندم همچین چیزی رو ،،و واقعا بعد از مصرف اینا بجز ازمایشم ک جواب بهتری داشت سونو هم دکتر گفت خیلی بهتر شدی نسبت ب سونوی 2 ماه پیشم 

الانم دیگه دکتر بهم اینوفولیک و قرص فرتیل اید و یدوفولیک داده ،گفت بعد از عید بیا برای ای وی اف 

2738
درضمن اسپندنبایدزیردندون جویده بشه.بنظرم بدنتون گرم کنید همی چی میادرو روال طبیعی خودش.اگ پروژسترون ...

مهلا جان بهت تبریک میگم شرایط منم مثل شماست مثل شماست من یه پسر ۶ ساله دارم وازمایش دادم ذخیره تخمک AMH من۰.۴ هستش دکترم  گفته باید ivf کنم ولی من امیدم به خداست و به داروی شیمیایی اعتقادی ندارم میشه اطفا نسختون رو کامل بگذارید تا من و دوستای دیگه استفاده کنیم

من هم ذخیره تخمدانم دو سال پیش زیر نیم بود و الان بعد از دو سال که میگذره و رفتم سراغ مرکز ناباروری دیگه آمپول های بسیار قوی گونال اف و هاش ام جی با دوز بالا هم روی من جواب نداد و هیچ تخمکی آزاد نشد. در حالی که 6 ماه پیش داروهای ساده هم روی من جواب میداد. فعلا رفتم سراغ طب سنتی و اگه جواب گرفتم میام و به شما هم اطلاع میدم.
2706