2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2227050 بازدید | 28070 پست
دکترتون ترسوند یا دیگران؟

دیگران و یه ماما توی گروه مجازی.دکترخودم ازمایشمو دید حرفی ازکمبود نزد حالا یکسنبه نوبت گرفتم‌بازبرم پیشش ببینم‌کمه یا برام ویتامین چیزی بنویسه

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند روز بعد از معوق شدن پریود باید آمپول پروژسترون زد بهتره ؟

یک هفته بعد تاخیر اگه بیبی یا ازمایشت نشون ازبارداریت نداد امپول بزن

2731
عزیزم بالای 1 خوبه واسه ای وی اف میگن بالای 2 و نیم باشه خوبه پس نگران نباش

یعنی با ۲/۸باید ای وی اف کنم؟؟؟خوب متوجه نشدم طبیعی باردارمیشم یا ای وی اف

2738
سلام دوستان اگر کمکی به کسی میکنه باید بگم منم با ذخیره 0.06 باردار شدم و لتروزول و متفورمین و گرمیج ...

میشه لطفا ایم و ادرس و‌تلفن دکترتو برام بزاری خیلی درمان ه شدم😭😭😭

سلام عزیزانم ،من تازه عضو شدم وحالم خیلی بده ذخیرم ۰/۱و گفتن فقط اهدایی،دارم میمیرم از غصه تو رو خدا کمکم کنید😭😭😭 ۳۶سالمه و فقط با قرص پریود میشم ،کسی با این شرایط هست که الان اوضاع خوبی داشته باشه یا با دارویی ذخیرش بالا رفته باشه؟😔

سلام دوستان اگر کمکی به کسی میکنه باید بگم منم با ذخیره 0.06 باردار شدم و لتروزول و متفورمین و گرمیج ...

سلام راضیه جان من ذخیرم۰/۱ هست خیلی نا امیدم کردن دکترها،میشه اسم دکتر و ادرس و تلفنشو به من بدی

راستي اگه هموز شماره اون خانم اصفهاني رو ميخواي من توپست هاي قبلي همين تاپيك پيداش كردم نمي دونم درس ...

شماره خانم اصفهانی به منم بدید لطفا حالم خیلی بده ذخیرم۰/۱،اگه گروه مجازی هم دارید منو عضو کن عزیزم

سلام بچه ها خوبید تورو خدا میدونم همتون تو چه شرایط روحی هستید ولی ب خدا من که این ازمایش انتی مولری ...

واای باورم نمیشه خداروشکر که به خواسته دلت رسیدی.یعنی هیچ دارویی هم استفاده نمیکردی؟ خدا خیلی دوستت داشته ایشاله همیشه شاد باشی

سلام خانوما بیایین بزرگی خدارو ببینین و امیدوار باشین اصلا معجزست به خدا. دو ماهه اومدم این سایت عض ...

عزیزم خیلی برات خوشحالم برای ما هم دعا کن امیدوارم یه نی نی سالم و خوب به دنیا بیاری،خداروشکر که خدا با این هدیه خوشحالت کرد،کاش همه بیان اینجا از این خبرای خوب بدن،من ذخیرم0/1.خیلی نا امیدم مردن ولی امروز که اینجا عضو شدم کلی امیدوار شدم

2706