2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2227833 بازدید | 28070 پست

سلام ۳۱ سالمه یه ۸ ماهه اقدامم ۴ ماهه متوجه شدم ذخیرم پایین 0/4 اف اس اچ و ال اچ نرمال پریودی منظم ۲۸ روزه دارم ۳ دوره داروی تحریک تخمدان استفاده کردم نتیجه نگرفتم ازمایش شوهرم تقریبا خوبه فقط مورفولوژی ۲ درصد ک خرنوب جنسینگ و قولنجان و ول من میخوره ۴ سال پیش ناخواسته باردار شدم ک چون تازه ازدواج کرده بودم خودم سقط کردم خودمم فعلا طب سنتی میرم و اوابوست و ویتامین میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین دوره با لتروزل و کلومیفن چهارتا فولیکول خوب داشتم ولی ۲ دوره بعد ک فقط امپول سینال و اچ ام جی زدم فولی داشتم ولی رشد نکرد فقط یه فولی ۱۲ رشد کرد کسی تجربه داره انگار بدنم ب دز بالا دارو جواب نمیده

خدا بزرگه منم امروز بازم نشستم کلی گریه کردم با ذخیره یک دهم باردار شدم همه چیز خوب بود تا اینکه آزم ...

عزیژن منم تجربه مشابه شما رو داشتم. ولی به جای یکی دو تا بچه ....‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌آمنیوسنتز من سالم بود ...استرس استرس باعث شد بچه هام رو شش ماهگی از دست بدم   منم موندم سینه های پر شیر .... و انتظاری که هنوزم میکشم

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم
2731
عزیژن منم تجربه مشابه شما رو داشتم. ولی به جای یکی دو تا بچه ....‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌آمنیوسنتز من سالم بود ...

ای جانم عزیزم چقدر سخت گذشته بهت خدا کمکمون کنه که بتونیم با این غم کنار بیایم... من که الان دیگه تردید دارم برای اقدام دوباره ولی اگر خدا خواست و قسمتمون کرد باید همه چیزو بسپاریم دست خودش استرس هیچ کاری رو درست نمیکنه فقط باعث ایجاد مشکلاته... پس بسپاریم به دست توانای خودش هر چه خواست خودش باشه بهترینه برامون.

بسلامتی عزیزم ایشالله زیر سایه پدر و مادر من یه پسر ۵ ساله دارم قبل پسرم بارداری داشتم بعلت مناسب ن ...

سلام میتونی برنامه اصلاح سبکتو اینجام بگی برای ما

البته من خودم دوسال پیش با فلورا تاجیک گروه تلگرامش بودم حق عضویت داده بودم اما کرونا بدی گرفتم که نشد خوب انجامش بدم و دیگه ماه های بعدیش شرکت نکردم چون میگفتم کارم ناقص بود و این چیزا😞

خدایا سپاسگزارم🌺❤
2740
https://eitaa.com/joinchat/1243611513Ceb3319a138

دخترا ببینید این لینک کپیکنید  و جایی تو ایتا الصاق کنید بعد میتونید رو لینک بزنید وارد بشید بیش از ۶۰۰ نفر هم مشکلاتون اونجا هستن که متقابل میتونین تجربه هارو به همدیگه انتقال بدین  

بله، خدا رو شکر‌ الان دخترم ۹ ماهش شده.

سلام الهی شکرررر ، باران جان تا حدودی صفحه ۱۷۰۰ شما رو دنبال میکردم. بعد از سه سقط اول که دنبال دلیل سقط می گشتید...

میشه بگی نهایتاً چی کار کردی و چی مصرف کردی برای بارداری موفق؟؟؟

سلام الهی شکرررر ، باران جان تا حدودی صفحه ۱۷۰۰ شما رو دنبال میکردم. بعد از سه سقط اول که دنبال دلیل ...

ممنون عزیزم.  بعد کلی آزمایش و کلی مشکل،  یه بار پانکچر کردم که یه جنین تشکیل شد و انتقال منفی شد. بعدش یه سال ول کردم و ماهی که قرار بود مجدد وارد سیکل بشیم طبیعی باردار شدم.

کار خاصی نکردم، توی بارداری به محض مثبت شدن بیبی چک سرم اینترالیپید زدم تا هفته ۱۲،  آسپرین و متفورمین هم تا هفته ۳۰، آمپول پروژسترون هم‌ تا هفته ۲۰هر روز عصر یکی

واقعا خدا ازشون نگذره که اینطوری با روح و روان مادر و پدر بازی می کنن... من بعد از سلفری رفتم آمینیو ...

از ته قلبم برات دعا کردم به زودی دامنت سبز میشه انشالله

1402/3/20میدونم منم به زودی مامان میشم و تیکر بارداری میزنم🤩✌🏻 خوشحال میشم تو تاپیکای بارداری تگم کنید...1۴۰۲/۵/۱۷ خدایا یعنی میشه منم طعم مادر شدنو بچشم؟ یا امام رضا قربون غریبیت برم تو رو به جون جوادت قسم میدم تو واسطه شو برام تو دستمو بگیر. من بهت ایمان دارم امام مهربونیا1402/7/20 هنوز مامان نشدم و با هر بی بی چک منفی ضعیف میشم ضعیف تر از قبل ولی بازم من دلم روشنه🥺💔 1402/09/17 خدا جونم خیلی دلم گرفته میشه دستامو بگیری؟ میشه یه روز بیاد یه بچه منو مامان صدام کنه؟ میشه بابا شدن عشق مو ببینم؟ هر بار با ذوق به هر بچه ای نگاه میکنه اشک تو چشاش جمع میشه ولی به روی خودش نمیاره من ناراحت نشم. دلت میاد این صحنه ها رو ببینی و تموم نشه این دردا؟ با دلای پاک تون برام دعا کنین قشنگا. من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم🥺🥺💚 1402/09/17 خدایا بازم نشد که... یه ضربه دیگه هم خوردم راستش حتی نمیدونم این ضربه ها داره منو قوی تر میکنه یا ضعیف تر. خدایا تو رو خدا...‌‌...صبح میشه این شب باز میشه این در من مطمئنم😭 1402/9/30 خدایا میشه یلدای سال بعد با نی نی مون بشینیم سر سفره یلدایی مون؟ خدایا شکرت بابت همه چی. خدایا میدونم منو لایق مادر شدن میبینی و دستمو میگیری❤ 1402/10/3 خدایا بازم شکرت ممنونم که صدامو میشنوی میدونم به زودی به حاجتم میرسم✌🏻1402/10/5 میدونی دائم دارم به تو فکر میکنم به گرفتن دستات به بوسیدنت به این فکر میکنم بیشتر شبیه من میشی یا بابایی؟ اول یاد میگیری مامان بگی یا بابا؟ هر لحظه به تو فک میکنم. هنوز نیومدی تو دلم ولی مامان عاشقته دورت بگردم. بیا و امید بده به زندگی مون. دلت میاد منتظرم بذاری؟ دردت به جونم خونمون تو رو کم داره فقط مامانی. بیا و بشو نور زندگیم🥺⭐ فندق مامان دلم لک زده برای لحظه ای که بیای تو دلم و بشی معجزه زندگیم💫۱۴02/10/1۲ فردا روز مادره فندقم کاش تو بودی تا فردا رو به منم تبریک میگفتن. امسال که نشد ولی قول بده سال بعد دلیل تبریکا بهم بشی قول بده بیای و دنیامو رنگی کنی قول بده شبا به جای غصه ی نداشتنت با صدات صبح بشه....💔