2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2227862 بازدید | 28070 پست
من امروز اومدم بگم من با ذخیره 85صدم تست بی بی امروز مثبت شد😍😍😍

مبارکت باشه عزیزم 

ان شاالله هرکی منتظره دامنش سبز یشه

و کوچولوی شما رو هم خدا حفظش کنه 🤲💚💚💚

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سلامتی مبارک باشه. بالاخره یکی بی بیش مثبت شد. چه کارهایی کردی؟

من ماه قبل قرص کلومفین خوردم و سونو انجام دادم فولیک خوب داشتم امپول ازاد سازی زد با اینکه امید داشتم دکتر گفت همه چی اوکی هست در کمال ناباوری دو روز مونده به موعدم پری اومد همش به خودم امید میداوم لک لانه گزینی که دیدم نه پریود کامل بعد روز سه رفتم دکتر گفتم پریود شدم سونو کرد گفت اصلا فولیکات تخمک ازاد نکردن تازه یکیش شده 27 دوتا 22و یکی 14این سایزشون بود دیگه من کلا ناامید اومدم فقط اسید فولیک میخوردم با ویتامین دی ولی یک درصد امید نداشتم به همسرم عسل سیاهدانه میدادم که روز 12تا 17پریود من درد شدید تخمدان داشتم که اصلا اروم نمیشد که یکی از دوستام گفت شاید داری تخمک ازاد میکنی ولی من امید نداشتم اما رابطه داشتم تا یه روز درد اروم شد  و من داشتم سبزی خورشتی درست میکردم یک روز از پریودم گذشته بود اما امید نداشتم فرداش یهو دیدم وقتی بلند میشم چشمم سیاهی میره تو یه گروه هستم گفتم اینطور گفتن دو روز عقب انداختی یه بی بی بزن گفتم الان ظهر من سابقه داشتم یوقت عقب جلو بشه اگه چند روز دیگه نشدم میزنم که همون روز پسرمو از مدرسه میاوردم رفتم داروخونه وخریدم طاغت نیاوردم همون روز زدم ودیدم سریع یه خط روشن افتاد حتی تاپیک گذاشتم تو نی نی سایت فرداش رفتم آزمایشگاه و بتامم مثبت شد

برای شادی روح مادرم صلوات بفرستین

دوستان سلام

من ازمایش هورمونی دادم 

Fsh ام 11.9 و lh ام ۲.۶ 

میشه این قدر فاصله بین lh و fsh بالا بشه؟ ممکنه اشتباه شده باشه ؟

پریود هم میشم هر ماه و البته تخمک گذاری با ترشحات زیاد دارم

2728
من ماه قبل قرص کلومفین خوردم و سونو انجام دادم فولیک خوب داشتم امپول ازاد سازی زد با اینکه امید داشت ...

چه جالب. یعنی با  فولیکولهای دوره قبلت باردار شدی؟ خدا برات خواسته

سلام دوستان  من طبیعی باردار شدم  ازمایش هم ک میدادم خوب بود  البته اوایل کم ...

خدا بزرگه منم امروز بازم نشستم کلی گریه کردم با ذخیره یک دهم باردار شدم همه چیز خوب بود تا اینکه آزمایش سلفری دادم و بچه سندروم کلاین فلتر داشت توی هفته هجدهم مجبور به سقط شدم تصمیم وحشتناک سختی بود ولی جرات نگهداشتن بچم رو با مشکلات جنسی آینده اش نداشتم با کلی گریه و زاری سقطش کردم... نمی دونم دوباره خدا بهم بچه میده یا نه😭... 

سینه هام شیر دارن و روزی این بچه بود ولی نمیدونم چرا خدا اینطوری منو امتحان کرد 😭😭😭... راضیم به رضای خودش و امیدوارم که به همه چشم انتظارها یه بچه سالم بده به منم یه دونه سالمشو بده 💔

خدا بزرگه منم امروز بازم نشستم کلی گریه کردم با ذخیره یک دهم باردار شدم همه چیز خوب بود تا اینکه آزم ...

عزیزم 

انشالله بزودی یه نی نی سالم نصیبت میشه 

نمیدونم چرا وقتی مجوز سقط قانونی نمیدن برای اختلال 

کروموزومهای جنسی 

چرا اصلا این اختلالات رو بررسی میکنن 

حالا من تازگی آز سلفری دادم بخاطر سنم 

نمونه از شهرستان رفت تهران‌

وقتی جواب اومد دیدم وقتی کروموزومهای ( ۲۱، ۱۳ و ۱۸) 

توش هست ! 

زنگ زدم با دکتر ژنتیک آزمایشگاه  حرف زدم 

گفت : خانم اصل همین سه تا کروموزومه که واسه شما خوب دراومده 

گفتم پس چرا آزمایشگاه های دیگه تو سلفری اونا رو هم بررسی میکنن گفت خیلی کار درستی نیست 

چون درصد خطا سلفری تو کروموزومهای جنسی زیاده و  بیخود به شخص استرس وارد میشه و باید بره آمنیو انجام بده و بعدش واسه اکثریت هم منفیه 

بعدش دکتر گفت : تازه اگه هم مثبت باشه که مجوز سقط نمیدن ! اونوقت طرف باید طرف تو هفته های بالا دنبال سقط غیرقانونی باشه که اونهم آسیبهای خاص خودشو ممکنه داشته باشه برای خانوم 

خلاصه یجوری حرف زد باهام که نگران این نباشم که چرا تو سلفری اون چندتا اختلال کروموزوم جنسی معلوم نشده 

و خیلی از ادمهای دوربرمون هستن که مبتلا به این اختلالاتن و کسی نمیدونه چون هیچ کدوم حاد نیستن 

درآخر هم گفت : حالا برفرض اینا هم بررسی میشد 

باقی اختلالات و کروموزومهایی که تو هیچ آزمایش بارداری 

معلوم نمیشه ( مثل کروموزوم ۵ ؛ ۱۹ ؛ ۲۲ و....) اونا رو میخوای چیکار کنی ! گفت نگران نباش چون نمیتونی هیچ وقت جلوی احتمالات رو بگیری 

😥

حالا واقعا موندم ؛ خانواده و شوهرمم میگن ول کن دیگه 

هرچی خدا بخواد همونه 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم  انشالله بزودی یه نی نی سالم نصیبت میشه  نمیدونم چرا وقتی مجوز سقط قانونی نمیدن بر ...

واقعا خدا ازشون نگذره که اینطوری با روح و روان مادر و پدر بازی می کنن... من بعد از سلفری رفتم آمینیو شدم که آمینو هم تاییدش کرد این سندرمو که دیگه برام هیچ جای ابهامی نموند تمام پزشکهایی هم که رفتم یه جوری با زبون بی زبونی میگفتن ریسک نکن و نگهش ندار 😭😭😭... خیلی تصمیم سختی بود و اینکه با دست خودت بچه ای رو که براش سالها انتظار کشیدی رو از بین ببری... نمیتونم راجع بهش حرف‌ بزنم واقعا بغض خفه م میکنه ...

ولی نگران نباش انشاالله که بچه شما مشکلی نداره و بد به دلت راه نده ولی اگه فکر میکنی نمیتونی دلتو آروم کنی برو آمینو بده تا خیالت راحت شه... مطمئنم فرزند شما سالمه و انشاالله هم که سالم بغل میگیریش... ازت میخوام بارداری و نفست گیراست در حق منم دعا کنی که خدا یه بچه سالم و صالح بهم بده شاید این غم از قلبم بره بیرون یا دردش کمتر شه 😭😭😭😭

2738
سلام خانوما، من دوره ی نوجوانی صورتم جوش میزد و موی زائد هم داشتم که اون موقع بم گفتن احتمالا pco دا ...

سلام عزیزم میدونم چندسالع گذشته فقط خواستم بپرسم توروخدا اگه اینو میبینی جواب بدع باردار شدی؟ میزان amh درست شد؟

من با iui باردار شدم  چون همسرمم یکم ضعیف بود

بسلامتی عزیزم ایشالله زیر سایه پدر و مادر

من یه پسر ۵ ساله دارم قبل پسرم بارداری داشتم بعلت مناسب نبودند شرایط سقط کردم ، پری ۶ روزه است منظم ۳۰ روزه ، در ضمن من دو سال پیش پدرم ناگهانی به رحمت خدا رفت شک عصبی داشتم ذخیره ام اومده پایین ۰۳۴/ 

از دوستانی قدیمی که از فلورا تاجیک برنامه گرفتند برنامه گرفتم دو هفته ست که طبق برنامه دارم پیش میرم امیدوارم همه نتیجه بگیرند منم‌ نتیجه بگیرم 

بسلامتی عزیزم ایشالله زیر سایه پدر و مادر من یه پسر ۵ ساله دارم قبل پسرم بارداری داشتم بعلت مناسب ن ...

ممنون عزیزم 

اصلاح سبک خیییلی خوبه و جواب میده واقعا 

انشالله بزودی دامنت سبز میشه ❤🙏

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35