2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2236671 بازدید | 28074 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام دوستان دلم خیلی گرفته هی به خدا میگم چرا چرا چرا .امروز یکی از دوستام سزارین داشت پارسال دوتای دیگه فارغ شدند از اقوام همسرم یکی همه هم تقریبا هم سن و سال من و همه هم طبیعی نه آی وی اف . اگه پارسال اون نی نی که بارداربودم سالم بود و می موند چی میشد آخه ای خدا الان هفت ماهش بود خودمم استرس باردارشدن توی این کرونای لعنتی را نداشتم

سلام دوستان دلم خیلی گرفته هی به خدا میگم چرا چرا چرا .امروز یکی از دوستام سزارین داشت پارسال دوتای ...

عزیزم همیشه شاکر خدا باش و خودت رو بهش بسپار. من چی بگم که بچم که کامل سالم بود و تا آخرین لحظه قلبش میزد توی هفته ۲۴ از دست دادم زندگیم تا مدتها پر از ماتم و اشک و اه بود.😢😢😔😔 من با خواهر شوهرم حامله بودم الان اون بچه اش ۶ ماهشه‌. این دفعه که رفتم پیشش بچه اش تو بغل گرفتم انگار بچه خودم بود حس خیلی خوبی بود بهم آرامش داد. اولا میگفتم خدایا چه جوری بچه اش رو ببینم اما حالا می بینم چقدر خدا مهربونه که منو دوباره به زندگیم برگردونده. به خدا میگم خدایا هر موقع خودت اراده کردی بهم بده من ازت چیز زوری نمیخوام فقط با رضایتت.

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
سلام دوستان دلم خیلی گرفته هی به خدا میگم چرا چرا چرا .امروز یکی از دوستام سزارین داشت پارسال دوتای ...

سلام دوست عزیز بمیرم براتون ناراحت نباش گلم حتماً این‌جوری مصلحت بوده خدابزرگه حتماً یه بچه سالم وصالح بهت میده نگران نباش،باز خدارو شکر شما یه بار طمع حامله شدن چشدی گلم،من چیکار کنم که خیلی دلم از همه چی گرفته یه شوهری قسمتم شد که قبلاً ازدواج کرده بود ویه بچه داره که همش پوزه شو بهم میده میگه ایراد از تو هست من که بچه دارم، خیلی اذیت میشم از لحاظ روحی خیلی خرابم،،، ،😞😞😞😞

خدایا بر ما معجزه ای بنما در شأن بزرگواریت
سلام دوست عزیز بمیرم براتون ناراحت نباش گلم حتماً این‌جوری مصلحت بوده خدابزرگه حتماً یه بچه سالم وصا ...

آخی عزیزم الهی بگردم غصه نخور خدا بزرگه الهی زود زود طعم مادر شدن را بچشی 

عزیزم همیشه شاکر خدا باش و خودت رو بهش بسپار. من چی بگم که بچم که کامل سالم بود و تا آخرین لحظه قلبش ...

الهی به همین زودی باردار بشی گلم اما هستی جون باز شما یکی داری خدا ان شاالله واست نگهش داره من چی بگم که اصلا بچه ندارم

الهی به همین زودی باردار بشی گلم اما هستی جون باز شما یکی داری خدا ان شاالله واست نگهش داره من چی بگ ...

عزیزم خدا بخواد بده میده نگران نباش گلم خاله شوهر من توی سن ۴۹ ازدواج کرد و ۵۰ سالگی حامله شد و ۵۱ زایید. توی سیکل یائسگی بود.  ماشالله یه دختر خدا بهش داده انقد باهوشه الان کلاس پنجم هست. همه ی زندگیش شده. چقدر از تنهایی دراومده. از شوهرشم جدا شد اما دخترش مونسشه. تو هم توکلت به خدا باشه. شما که یه بار حامله شدی رحمت آمادگیش رو داره . ایشالله که خدا سایه لطف و رحمتش رو روی زندگیت بندازه و تا سال دیگه یه نی نی سالم و ناز رو تو بغل بگیری. بیای توی تاپیک از تجربه هات بگی و به دیگران کمک کنی

سلام دوست عزیز بمیرم براتون ناراحت نباش گلم حتماً این‌جوری مصلحت بوده خدابزرگه حتماً یه بچه سالم وصا ...

عزیزم نگران نباش. همیشه به درگاه خدا امید داشته باش. خدا خودش به همه کمک میکنه و مطمئن باش اگه تا حالا نداده حتما مصلحتی بوده که خودش بهتر میدونسته. از ته دلت بخواه با تمام وجودت. ایشالله که به حق همین ماه همین امسال دامنت سبز بشه گلم

2706