2737
2739
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226979 بازدید | 28070 پست
عزیزم رفتم دکتر... دکتر گفت زمان رو از دست نمیدیم دارو داد و گفت همین ما ivf می کنم... شما هم زود ا ...

مرسی که خبر دادی منم ۱۴ آبان وقت دارم خدا کنه دکتر منم قبول کنه و اذیتم نکنه خیلی استرس دارم همین الانش ده هیچ از من جلوتری ایشالا حتما برات میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی که خبر دادی منم ۱۴ آبان وقت دارم خدا کنه دکتر منم قبول کنه و اذیتم نکنه خیلی استرس دارم همین ال ...

نگران نباش... همه چیز درست میشه... فقط آرامش داشته باش... امیدوارم تخمک زیاد داشته باشی تا چندتا هم فریز کنی دیگه نگران نباشی...دکتر به من گفت خیلی بتونیم تخمک بگیریم دوتا هست ..خخخخخخ

به مادرت بگو برات دعا کنه...

نگران نباش... همه چیز درست میشه... فقط آرامش داشته باش... امیدوارم تخمک زیاد داشته باشی تا چندتا هم ...

حتما خبرت میکنم عزیزم توکل به خدا مامانم بنده خدا میگه به اندازه تارهای موی سرم نذر کردم برات

2728
این حرف رو اصلا نزن....هر کی هم گفته استباه کرده...میدونی۰/۹۹ یعنی چی یعنی ۵ برابر بیشتر از شما کم د ...

سما جان 0.99  بیشتر از 0.5 هست تقریبا دوبرابرشه 

منم ذخیره ام 0.6 هست دکتر بهم گفت تخمک اهدایی ولی من با اشک از مطب اومدم بیرون 

فصل جدیدی تو زندگیم شروع شده ، منتظرم و امیدوار
انقدر ناراحتي و غصه نخوريد خدا بخواد ميشه من با ذخيره ٠.١١ابن سينا گفت اي وي افم جواب نميده برو واسه ...

هلیا جان تبریک میگم ، کاش این معجزه واسه منم اتفاق بیفته 

فصل جدیدی تو زندگیم شروع شده ، منتظرم و امیدوار
2738
وای خدا کلا ناامید شدم من ۴ بار سقط داشتم منم یه بچه دارم مشکل شما چی هست؟

والا قبلا همش ميگفتن علت ناشناخته تا اينكه اومدم پيش دكتر عارفي گفتن احتمالا مشكل ژنتيكه بيا pgs كنيم گفتم باشه تا اينكه وارد سيكل آي وي اف شدم با اين همه دارو شش تا تخمك كه فقط يكيش جنين شد دكتر عارفي گفتن با اين ذخيره ( ٠/٥) هشتاد  درصد مشكل از تخمكه گفتن اهدايي قبول نكردم فعلا دها و كيوتن و مولتي ديلي و خودم ويتاگنوس ميخورم تا ماه بعد برم برا آي وي اف مجدد ببينيم خدا چي ميخواد شما چطور مشكلتون چيه؟

2706