2733
2734

اسفند دود کن،تخم مرغ بزن زمین بشکن

خدا جونم خودت کمک کن آرامش به زندگی خواهرم برگرده و دوباره باهم سه نفری تا آخر عمر خوب و خوش و خوشبخت زندگی کنن،خدای مهربونم کمک کن توی همین ماه ویزای بابام بیاد،خدا جونم خودت کمک کن منم معلم بشم،برم سرکار،یه ماشین خوبم بخرم،الهی آمین،یا جوادالائمه💔❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سوره الرحمن رو بزار تو خونه پخش بشه

خدا جونم خودت کمک کن آرامش به زندگی خواهرم برگرده و دوباره باهم سه نفری تا آخر عمر خوب و خوش و خوشبخت زندگی کنن،خدای مهربونم کمک کن توی همین ماه ویزای بابام بیاد،خدا جونم خودت کمک کن منم معلم بشم،برم سرکار،یه ماشین خوبم بخرم،الهی آمین،یا جوادالائمه💔❤️❤️
از چشم زخمه یا دعاس؟

نمیدونم

از اذیت کردن همزاد هم هست؟

اطلاعی ندارم ولی چهار قل معجزه میکنه بهتره زمزمه وار تکرار کنید جوری که صداتون بشنوید و اسفند هم دود کنید من خودم شر بدی اینجوری دور میکنم

💟خدا باماست👫💟