2737
2734

این پیج تموم کرده

پیجی دارید جفتشو داشته باشه؟

https://s8.uupload.ir/files/img_20230706_141146_176_3eqg.jpg

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

چنده قیمتش

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستم کانال داره تو ایتا نمیدونم این مدل رنگ و داره یا نه فقط یه بار قیمتاشو دیدم زده ۱۴۴

ایتا ندارم

اینستاگرام 

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
ایتا ندارم اینستاگرام 

اهان نه نداره تو اینستا میگه برای جلب اعتماد مردم تو ایتا کانال زدیم 

که مردم بهتر اعتماد کنن چون راحت کلاهبردار ها شناسایی میشن کمتر دزدی میشه

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱