2752
2734
عنوان

بازم ذکرعالی😍

378 بازدید | 56 پست

سلام سلام من دوباره اومدم. بایه ذکرعالی برای رزق وروزی 

فکرکنم دیگه منو میشناسین 🤣

خب ذکریارزاق هستش که صبح 308بارمیگین 

بچه هاعالیه من خودم دنبال وام بودم تقریبادوهفته گفتم جورشد وبرامون واریزکردن وچندتادیگه هم اینکه گفتم بدست پول رسیده خلاصه عالیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یاجوادالائمه ردخورنداره 

از کجا میدونی رد خور نداره؟؟ چنبار بگم کافیه؟

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍

واقعا بدون اینکه بدونم هر صبح چهار گوشه خونم وامیستم  و هر گوشه 100بار یا رزاق میگم یه هفتس ماشالله طلبهایی که داشتیم بدون اینکه زنگ بزنیم میریزن حسابمون و هفته خوبی رو با این ذکر داشتم توصیه میکنم شماهم بخونید من که میخوام برای همیشه ادامه بدم

میشه برای رسیدن به آرزوهام یدونه صلوات مهمونم کنی😊😄
از کجا میدونی رد خور نداره؟؟ چنبار بگم کافیه؟

چون خودم حاجت گرفتم ولی واسه کارنبوده ولی دیدم که واسه شغل مناسب هم خوندن وجواب گرفتن

معمولا14هزارتاولی هرچقدرمیتونی بگو

چون خودم حاجت گرفتم ولی واسه کارنبوده ولی دیدم که واسه شغل مناسب هم خوندن وجواب گرفتن معمولا14هزارت ...

برا ازدواج چه ذکری خوبه؟

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
یاجوادالائمه ردخورنداره 

برای حاجت چی خوبه گلم؟

از افتادن نترس،از تلاش نکردن بترس، فکرت رو از(نمیتونم ) پاک کن ،بهترین امادگیبرای فرداانجام دادنبهترینتدر امروزه ،ب بقیه اجازه نده بهت بگن ک تو کی هستی🧜🏼‍♀️🧜 کاربری به دست سه نفر میباشد   منو دو تا دخترام 🍂 میشه واسه قبولی دخترم یه صلوات بفرستی؟🙏🥰 

@دلبر555    

@گلنازززم2    

@elahe_aab_1994    

@ملوسکتونم1    

@آرزو_گلی    

دوستان پست اول استارتر رو بخونین ان شاالله زندگیاتون پر برکت باشه

یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی       خدایا شکرت که همیشه هوامو داری خدایا شکرت بابت اینهمه اتفاقا قشنگ خدایا شکرت که همه چی درست شد و کمک کردی مابه هم برسیم😍😍😍😍 خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت 
2706