2737
2739

بجه ها تو تاپیکای قبل گفته بودم که با خانواده همسرم مشکل داریم....بعد از اونم مشکلم با همسرم شروع شد که در واقع منشا بازم اونا بودن....کلاه همسرمو ورداشته بودن و بعدم رهاش کرده بودن...ازدواجم که کرد باز چشم دیدن منو نداشتن...اونقد اذیت کردن و مسایل مالی و عاطفی فشار اورد تا ماهم رابطمون سرد شد و کم اوردیم و زدیم به همدیگه.....

حالا خانوم رفته مکه...حج واجب.....بماند که اصلا برای رفتن نه حلالیت گرفت نه زنگ زد....نه به من...حتی به فانیلای خودش...دختراش میگفتن ما با کسی دعوا نکردیم و قهر نیستیم که مامانمون حلالیت بخواد بگیره🫥🫥🫥....حالا ته غیبت و تهمت هستا

الان از مکه زنگ زده میگه برات دعا کردم...نماز خوندم....خدا کمکت کنه😔😔😔😔

انگار من چیکار کردم که نیاز دارم اون برام دعا کنه

اونقد قشنگ خودشو فرشته گرفته و پاک.....که منت داره که من اینجا گذشت کردم و برات دعات کردم....

من دعاشو نمیخوام..‌زخمهایی که به زندکی و جوونی و سلامتم زد رو هیچ وقت حلال نمیکنم

جای ظالم و مظلوم عوض شده

اون خودشو رئوف و مظلوم گرفت...منو ظالم جا زد

قلبم داره میترکه....اشکم بند نمیاد

میگفتی ممنون شما هم همونجا از خدا بخواهید ببخشه شمارو و پاک و مطهر برگردید ایشالا.و پاک بمونید.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط جالبیش اینجاس ی همچین ادمی واقعا فکر میکنه اون مکه رفتنش قبوله؟ 

همینه ک میگم هر کی فقط ادعا باخدا بودنش میشه از همه بدتره 

گر جهنم میروی مردانه رو و بدان جهنم را داغی معناست و جنگ را خون ،  در خود ببین بعد بخواه              خلاص🌱                                                                    بچه ها نخندینا ... ! 🕊                                    
2728
2740

چقدر بخاطر بقیه خودت از بین میبری 

ب هیچ جات نباشه 

گاهی دعای ی حیونن در حق ادم اثر میکنه

میگفتی خیلی ممنون باعث زحمت شدیم ادم باید اعمالش خوب باشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

میگفتی امیدوارم تا اونجا رفتی خدا یه باری هم از رو دوش شما کم کنه

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

چقدر حساسی عزیزم 

توام میگفتی خدا از سرتقصیراتمون بگذره 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"