2737
2734

بچه ها من اومدم خونه مادرم یه شهر دیگه 

خواهرم دانشجو بوده دو هفته پیش ابله مرغان از هم خوابگاهیش گرفته ، درحالیکه بچه بود یبار گرفت قشنگ یادمه چون اختلاف سنی داریم خودم نگهداریش میکردم 

ولی دکترش گفته چون میگی قبلا  گرفتی این لابد زونا هست .

خالا بعد حدود ۲ هفته ترم اش تمام شد برگشت خونه ، میگه دکتر گفته هیچکس نمیگیرن ازت نترس . 

منم یه بچه ۴ ساله و ۶ ساله دارم 

بنظرتون میگیریم ازش ؟؟؟

اینم بگم هم خودم هم دوتا بچم قبلا در کودکی ابله مرغون گرفتیم 

بنظرتون میگیریم دوباره ازش ؟؟؟ 

خیلی نگرانمممممممممممممممم

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .

اگه زونا باشه با ابله فرق داره .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید بهتون اطلاع میدادن که نرید اونجا

میگه دکتر گفته نمیگیرن ازت برا همین نگفتم 

من ۱۰۰۰ کیلومتر چطور برگردم شهر خودم شوهرمم ماموریته 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
2742
اگه زونا باشه با ابله فرق داره .

یعنی احتمال گرفتن کمه ؟؟؟ از استرس دارم میمیرم بیشتر برا بچه هام میترسم 

با اینکه گرفتیم قبلا باز میترسم 

یعنی احتمال گرفتن کمه ؟؟؟ از استرس دارم میمیرم بیشتر برا بچه هام میترسم  با اینکه گرفتیم قبلا ...

فکر نکنم بچه هات بگیرن .زونا یه جور حساسیته کل بدن جوش میزنه ریز و میخاره . با پماد و..... هم در یک هفته خوب میشه .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
فکر نکنم بچه هات بگیرن .زونا یه جور حساسیته کل بدن جوش میزنه ریز و میخاره . با پماد و..... هم در یک ...

ممنون جواب دادی استرسم کم شد ممنونم واقعا 

2738
نگران نباش به هیچ‌وجه نمیگیرید.

خدا خیرت بده گلم مرسی . از ترس داشتم سکته میکردم 😔

ممنون جواب دادی استرسم کم شد ممنونم واقعا 

زونا بیشتر بعد از تب شدید میاد .‌

تب که کرد بدن  شروع میکنه به جوشای ریز . بعد پماد میزنن در طول یک هفته خوب میشه .  پماد هم نزن دو هفته اینا طول میکشه کلا  رفع میشه . بیشتر از تب میاد

خدا خیرت بده گلم مرسی . از ترس داشتم سکته میکردم 😔

ببین زونا در بزرگسالی هست که کسانی مبتلا میشن که بچگی آبله گرفتند این ویروس تو بدنشون نهفته هستش بچه کوچک زونا نمیگیرهجدا از اون دوره انتقال بنده خدا هم تموم شده دو هفته گذشته ...گوگل بزن برای اولین بار از نگرانی درت میاره 

تو فامیل ما دونفر  مسن زونا گرفتن یه تیکه از بدنشون ریخت بیرون انگار ابجوش ریخته باش درد خیلی بدی داره دیر هم خوب شدن ولی هیچ کدوم از اطرافیان ازشون نگرفتن بنظرم همین که به تاولاش بدون دستکش دست نزنی خوبه دیگه نمی گیرید