2733
2734
عنوان

از یه لباس چه مدت استفاده میکنید؟ اصلا دورریز دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من معمولا بستگی به جنس از 2سال تا5. 6 سال .حتی مانتوهامم از 7 سال پیش.دارم

من از عهد بوق دارم! 

نو موندن دلم نمیاد بریزم دور اما واقعا جا اشغال میکنن

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

من یه کتاب خوندم، توصیه‌ش این بود که هیچ چیز اضافه نگه ندارید و همه رو یا بریزد دور یا ببخشید.

بعد از اون بیشتر پیش میاد لباسی رو بندازم بره، یا بدم بیرون. وگرنه تا دااااغون بشه و تبدیل به دستمال بشه استفاده میکنم 😁

یعنی اگه دیگران حواسشون باشه متوجه میشن که گاهی مانتوی ۸

سال پیش تنمه یا شال ۱۰ سال پیشم سرمه.

آهان بعد از خوندن اون کتاب چون دیدم از دور انداختن خوشم نمیاد، عوضش سعی کردم کمتر بخرم!

2731

تاوقتی که قابل پوشیدن باشن و پاره نشدن شلوارام ک بعد یه مدت شل و ول میشه قیچی میزنم شلوارکش میکنم بقی لباسام که خوب نباشه تبدیل به دستمال میشه هرچیشم زیاد بیاد توگونی میکنیم دور میریزیم

منم چادریم چادر چقدر گرون شره🥴

کلا از اول گرون بود💔

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
😂😂😂😂

میخندی ولی من جدی گفتم🥲😂

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
خب یعنی لباس جدید هم نمیخری؟ توی خونه هم لباسای خونه رو داری که

لباس جدید میخرم اما نسبت به دیگران خیلی کمتر شاید سالی دو دست .

تاپ و تیشرت برای تو خونه زیاد میخرم 

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تلخ نیست . وقتی میخوای با یکی صحبت کنی ببین از چی و یا کی بدش میاد ،اصلا راجع به اونها صحبت نکن ،و یا در مورد مشکلات زندگیشون و یا وقایع تلخی که ازشون شنیدی نپرس مثل طلاق، اختلاف خانوادگی ،مشکلات شغلی و... ،اگه دوس داشته باشن بدونی خودشون برات توضیح میدن اما اگه دوس نداشته باشن سوال هم بپرسی طفره میرن یا اگه هم بگن بعدش ازت متنفر میشن ،پس بهتره اصلا نپرسی😉
الان دیگه خانمهای خونه دارم توخونه نمیمونن زیاد. 

خانم های خانه دار بیشتر لباس میگیرند من خودم بد عادتم زیاد خراب میکنم پس میخرم ولی شده لباسی هم سال ها داشتم من حتی لباس های دخترم کوچیک میشه میدم بیرون

کلا از اول گرون بود💔

چادری میخواستم بخرم ۱ ملیون و هفتصد...من فقط به افق خیره شدم

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

من بیشتر مانتو کت و شلواری تنم می‌کنم چون برای سرکار،بعد سرکارم دیگه لباس مخصوص باید تن کنم،تو خونم بلوز و شلوار،شوهرم اصلا دوست ندارم لباس بد و خیلی کهنه تنم باشه،تا الان بهم نگفته ولی خودم می‌دونم مثلا لباس تازه می‌پوشم اینقدر ذوق میکنه

2706