2737
2739
عنوان

عکس بی بی چک

255 بازدید | 42 پست

بچه ها من سه چهار روز دیگه موعدمه دیروز لک دیدم در حد دستمال کاغذی دیگه ندیدم چند روز پیش بی بی گذاشتم درجا خط سفید افتاد امروزم بی بی زدم خط سفید افتاد درجا برا چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون لکی که دیدی احتمالا بابت ترمیم لانه گزینی بوده فشار خون تو رگای مارپیچی بالا رفته خون ریزی شده احتمالا بارداری هورمون hcg هنوز به حدی نرسیده که بیبی چک نشون بده معمولا ۱۱ روز بعد موعده

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2740
اون لکی که دیدی احتمالا بابت ترمیم لانه گزینی بوده فشار خون تو رگای مارپیچی بالا رفته خون ریزی شده ا ...

میای تاپیک اخرم خدا خیرت بده

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌺 کابری هفتم 😐بهم نگید تازه وارد😕
اون لکی که دیدی احتمالا بابت ترمیم لانه گزینی بوده فشار خون تو رگای مارپیچی بالا رفته خون ریزی شده ا ...

اخه من دفعه پیش ک باردار بودم سه روز قبل موعد نشون داد😭😭

2706