2733
2739

خودم کارمندم ، وقت غذا درست کردن ندارم😥، مرغ راحته همش مرغ میپزم

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ۱۳۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لوبیاپلو، عدس پلو، استانبولی ،قیمه نثار، ماکارونی، قرمه سبزی، قیمه، قلیه ماهی, خورش بادمجون، شامی کباب، کوکو، کوکو سبزی، جوجه ، کباب , آش رشته ،فلافل

جهان خیلی زیبا میشد اگه ما خانم ها هوای همو داشتیم.. مادرشوهرجان ،عروس جان,جاری جان، خواهرشوهرجان، ما همه زن هستیم ، از سختی هایی که هممون میکشیم خبر داریم، لااقل به همدیگه رحم کنیم..
من مرغ هفته ای یکبار میپزم

شوهرم دوست داره ، خودم زیاد نمی‌خورم

برنامه غذایی ندارم

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ۱۳۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍
2738

خب چون وقت نداری مشکله دیگه چون غذاها اکثرا وقتت رو میگیره یا باید از شب غذاتو درست کنی یا اینکه حاضری بخوری مثل کتلت کوکو ناگت همبرگر سوسیس کالباس و اینجور غذاها

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. 𓆩𓆩🖤𓆪𓆪️

خوراک لوبیا. موادفلافل درست کن بذا فریز. املت. کوکو سیب زمینی .شامی .سالاد الویه. ماکارونی .قیمه .قرمه. ایتامبولی .باقالی پلو.سیب زمینی تخم مرغ. خوراک چرخ کرده لوبیا.کشمش پلو‌.عدس پلو.اسنک‌.سوسیس وسیب زمینی

وقتی ریپلی میزنین لایک نکنین😭.https://www.karzar.net/61859   کارزار اخراج افغی ها👇                       بعضیام دلداری دادنشون مثل بادبزن زغاله...هدفشون خنک کردنت نیستمیخوان آتیشتو بیشتر کنن...

لازانیا، الویه، همبرگر، پیتزا، اسنک

شنیسل مرغ، استیک مرغ، مرغ خورشت

خورشت بامیه، قرمه سبزی، قیمه، خورشت کرفس

استیک، ژیگو با باقالی پلو

عدس پلو

کباب دیگی، کتلت

لوبیا پلو، استامبولی

ماهی و میگو هم راحته

جوجه کباب

قرمه گوشت

ابگوشت

من برنامم محدود به این غذاهاس