2733
2739

دو‌نفر هر روز گردش و تفریح ددر دور دور ان اونایی که فقط میخونن این همه مطمئن نیستن

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید تقلب میخوان کنن

خدا یاری‌ کند قلبی را که  در آرزوی چیزیست که تقدیرش نیست  ️🙂⁦❤️⁩.                                                                                       
2740

😂😂اینا پیام نور دارغوز آباد قبول میشن میگن به پزشکی علاقه نداشتیم

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
از خون میترسیدیم    

نه پرستاری آوردیم خوشمون نمی اومد بهمون امر و نهی کنن🥴دختره میگه من رتبه ام شد ۱۵۰۰ بعد چون خوشم نمیومد بهم امرو نهی بشه پرستاری نرفتم اومد زیست شبانه 😂😂😂

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2706