2737
2739

عکس

اشتباهی نمیدونم دستم خورد رو چی بی صدا شده 

کدومو باید بزنم؟ اون دکمه های ترکیبی چطور کار میکنه؟ هرچی میزنم نمیاد 

لای؟...... نو! 

روی خود عکس بلند گو بزن 

لمسی نیست مگه؟

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

Spin+option

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2740

3 ثانیه نگه دار

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
ببین هیچ وقت رو دور ۸۰۰ لباس نزن پدر لباس ها درمیاد و زود خراب میشن بزن ۴۰۰  صداشم همون شکل بل ...

من میذارمش رو حالت شستشوی سریع کلا 15 دقیقه میشه اتومات میاد رو 800

ولی اگه بذارم 400 یک ساعت و خورده ای میشه زیاد نیس؟ 

صداشو اوکی کردم قبلش باید قفل کودکو غیر فعال میکردم 

لای؟...... نو! 
2706