2752
2734
عنوان

شام چی دارید؟؟ بیایین ایده بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 76 پست
عزیزم جوجه تابه ای چجوری درست میکنی به نظرم این خوبه منم بزارم

من سینه مرغ رو همراه پیاز و کمی دنبه تازه گوسفندی باهم چرخ میکنم بعد داخلش زعفرون ونمک وفلفل میزنم خوب ورز میدم داخل تابه پهنش میکنم البته از قبل داخل تابه کره ذوب شده میریزم همراه گوجه کبابی برنج عالی میشه

دنبه دلبخواهی میتونی حذفش کنی اما برای لطافت جوجه و طعمش واقعا عالیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عدس پلو هست از ناهار غذای محلی استانهای مختلف رو بگرد اونا که با ذایقه تون جوره یاد بگیر  خیل ...

غذای محلی خیلی دوست دارم اتفاقا

عاشق اش دوغم ولی یاد ندارم :(

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2731
اسکرین بگیر از روش بنویس بزن در یخچال

😂😂🤦‍♀️👍

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

مرسی از همتون ببخشید نتونستم یکی یکی جوابتونو بدم رفتم شام درست کنم

بوس بهتون💋❤️

عزیزم جوجه تابه ای چجوری درست میکنی به نظرم این خوبه منم بزارم

من این غذا رو واسه زمانایی مثل امشب که حوصله آشپزی ندارم درست میکنم همیشه جدا از مرغ خورشتی یه مرغ دیگه ام میخرم میگم کبابی خورد کنه بعد اون مرغ کبابی و همشو تو یه ظرف بزرگ میریزم دو تا پیاز بزرگ خلالی زعفران غلیظ سه قاشق ماست پرچرب فلفل دلمه خورد شده نمک فلفل زرچوبه میزنم و حسابی ورز میدم روش و سلفون میکشم میذارم ۵ الی ۶ ساعت بمونه تو یخچال تا مواد قشنگ به خورد مرغ بزه بعد درمیارم اندازه دو نفره بسته بندی میکنم میذارم فریزر هر وقت خواستم یه بسته در میارم میذارم تو تابه نسوز با شعله خیلی کم بدون آب بدون روغن نم نم میپزه هر یه ربع برمیگردونم جوجه ها رو بدون کثیف کاری و دردسر جوجه زعفرونی تابه ای آماده ست 

عزیزم هرچیزی نمیخوره اخه اصلا نمیگه دوست ندارم ها فقط کم میخوره دلم نمیاد گشنه بمونه

آها پس کارت سخت شد یه کوچولو گلم دستور تهیه جوجه رو نوشتم تو نت سرچ کنی غذاها با تنوع زیادی میتونی پیدا کنی گلم 

بیا برا منم درست کن نروووووووووو

اگه حال نداری تخم مرغ اب پز یا سرخ کن 

من چند روزه زدم تو کار حبوبات

عدسی . خوراک لوبیا چیتی اش رشته

مواظب گفتارت باش مبادا دلی را بشکنی و تاوانش را بدهی
من این غذا رو واسه زمانایی مثل امشب که حوصله آشپزی ندارم درست میکنم همیشه جدا از مرغ خورشتی یه مرغ د ...

فقط یه سوال 

پیازهای خامی که به مرغ میمونه داخل فریزر مدتها ، یجورایی دچار فساد نمیشه ؟

مواظب گفتارت باش مبادا دلی را بشکنی و تاوانش را بدهی

سیب زمینی آب پز😁😁😁

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) یکی از اهداف امسالم چاپ کتابم کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم ) زندگی یادم داد ذات هیچ آدمی بد نیست!):
2706