2733
2734
عنوان

شپش

107 بازدید | 8 پست

سلام خانومای گل

بیشترتون میدونین که شپش واقعا یه موجود کثیف و چندش اوریه

دختر من مدرسه نمیره پیش یا مهدم نمیره

یه شب که برده بودمش پارک حالا نمیدونم چجوری و از کی گرفته بود بعد چن روز خارش سرش برده بودمش حمام داشتم موهاشو سشوار میکردم متوجه شدم تو سرش دونه های ریز خیلی خیلی زیاده زدم نت دیدم تخمه شپشه

و متوجه شدم مبتلا شده چن روز بعدشم متوجه شدم خودمم گرفتم

حالا میخوام تجربمو بگم بهتون

اول دیدم زده با پودر لباسشویی بشورین شستمو

شامپو پرمترین گرفتم استفاده کردیم

اسپری ضدعفونی گرفتم 

سس مایونز گذاشتم کلا بی فایده بود

تا اینکه دستگاهشو گرفتم خیلی خیلی زیاد تخمارو جم کرد بعدم محلول ایورپیل که واقعا ابه روی اتیش بود

اسپری کردم رو موهامون کلا نسلشون منقرض کرد

اگر خدایی نکرده مبتلا شدین یا دستگاه یا مخلول ایورپیل معجزه میکنه 

ممنونداز وقتی که گذاشتین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چن بار محلول زدین

فقط یکبار

یه محلول کامل چون موهامون بلند بود با یه استکان اب قاطی کردم اسپری کردم رو موهامون ۷ساعتم نشستم تو نت زده نیم ساعت یا یه ساعت کافیه ولی من ۷ساعت نشستم

بعدم رفتم حموم با شامپو معمولی شستم هم خود شپش هم تخمش نابود میشن

تخمش پوچ میشه 

طریقه استفادش چطوریه 

اگر موهاتون بلند یه محلول کامل به نصف لیوان اب یا یه استکان اب مخلوط کن اسپری کن به کل مو ریشه تا ساقه یعنی خیس خیس بشه بعد یه نایلون یا کلاهایی هست که تو ارایشگاه بعد رنگ میزارن رو سر اونا بزار سرت چن ساعت بشین

بعدم برو حمام سرتو با شامپو معمولی بشور و از شونه مخصوص شپش استفاده کن زیر همون دوش موهاتو خیلی زیاد شونه بکش

بعدم که اومدی بیرون اگر دیدی هنوز کم و بیش هستن نترس چون تخمها پوچ شدن و اونا فقط پوستشون هست

تا چن روز شونه رو بکش سرت فقط 

کلا نابود میشن