2737
2739
عنوان

اگزما. نوزادن

75 بازدید | 12 پست

سلام مامان ها دختر من 42  دو روزشه. 

حدود 20 روزگی  صورتش گردنش  پر از جوش شد

دکتر بردم    ویتامین ا داد گفت بزن

5.یا شش روز بعدش کلا رفتن

دوباره     از 40  رورگیش دوبار جوش  ها برگشتن 

الان دوباره صورتش پر شد

نمیدونم چیکار کنم

کسی بود. بچه اش اگزما داشته باشه. درمان شد

چیکار کرد

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم
اگه شیر خودتونو میخوره به غذاهایی که شما میخورید الرژی داره اگه شیر خشک میخوره باید شیر خشک ضد حساسی ...

چیکار کنم  ینی 

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا داغون شدم

2731
الان بچتون شیر شمارو میخوره یا شیر خشک؟

هردو  

اخ پس چجوری یه مدت خودش خوب شد

2738
بچه خواهر من هم مثل بچه شما شد به غذاهای خودش ادویه کم و اصلاح تغذیه شیر خشک هم براش ضد حساسیت خرید

خوب شدش

میتونی ازش بپرسی چه  چیزایی نخورد

بهم بگی بخدا دعات میکنم

خوب شدش میتونی ازش بپرسی چه  چیزایی نخورد بهم بگی بخدا دعات میکنم

اصلا ادویه کم میخورد خودش فهمیده بود چی حساسیت میده بچش مثلا میگفت ماکارانی کم ادویه میخوره خوبه شیر خشک  ضد حساسیت خریده بود  احتمالا شما غذاهاتون پر ادویه و پر چاشنی هست امتحان کنید ضرر نداره

اصلا ادویه کم میخورد خودش فهمیده بود چی حساسیت میده بچش مثلا میگفت ماکارانی کم ادویه میخوره خوبه شیر ...

باش عزیزم خیلی ممنونم

فقط الان بچه ای خواهرت خوب شد. یا اگزما  داره هنو

خوب شده ایشالا بچه شما هم خوب میشه

خداروشکر ممنونم عزیز دلممم