2733
2734
عنوان

مالیدن چشم توسط نوزاد

1621 بازدید | 17 پست

سلام پسرم سه ماه و ده روزشه ی مدته اب دهنش راه افتاده خیلی بد همش چشاشو میمالونه خییییلی مخصوصا وقتی ک خوابه انقد دست میزنه ب چشاش ک از خواب بیدار میشه دکتر گف لثه اش سفت شده میخاد دندون دربیاره . ولی خیلی اذیت میشه حساست غذایی داره گفدم شاید ماله اونه زنگ زدم گف شربت سیتریزین براش بگیر الان نمیدنم بگیرم یا ن ماله دندونشه یا حساسیتش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ساعتای سه شب شرو میکنه چشماشو مالیدن منم بی خاب کرده بچه

بچه من از ۴ ماهگی اب دهنش میرفت و خییلی صورتش و میمالید دکترش گفت دندونشه

اگر بچت علائم دیگه ای جز مالیدن چشمش نداره دندونشه وگرنه الرژیه

مثلا یبوست یا اسهال یا راش یا کهیر اینا نداره؟؟؟

2740
ینی شربت و براش بگیرم؟

نه عامل آلرژی را پیدا کنید چی باعث حساس شدن یا ایجاد آلرژی می کنه مثلا اگه بالش پر یا پشم شیشه دارید عوض کنید یا گیاه اطرافش نباشه یا شاید حساسیت به شیری داره که می  خوره 

بچه من از ۴ ماهگی اب دهنش میرفت و خییلی صورتش و میمالید دکترش گفت دندونشه اگر بچت علائم دیگه ای جز ...

وقتی ب چیزی ک حساسه میخورم صورتش جوشای ریز میزنه ولی وقتی نخورم نمیزنه یوبوستم داره چن روز ی بار دفع داره ک اونم ی مدت شیرخشک ببلاک arدادم دکترش گف ماله اونه 

نه عامل آلرژی را پیدا کنید چی باعث حساس شدن یا ایجاد آلرژی می کنه مثلا اگه بالش پر یا پشم شیشه دارید ...

راسش اصلا اینجوری نبوده نزدیک ده روزه اینجوری شده تو خونه گل و گیاه داریم بالش و پتوشم همونع ک از اون بوده خودمم چیز جدیده نخوردم شیر خودمو میخوره

وقتی ب چیزی ک حساسه میخورم صورتش جوشای ریز میزنه ولی وقتی نخورم نمیزنه یوبوستم داره چن روز ی بار دفع ...

خب پس الرژی داره عزیزم 

دختر منم الرژی داشت یبوست میگرفت کتوتیفن بهش میدم

شما ستریزین بده به بچت اگر بهش نساخت کتوتیفن بده بهتر میشه

خب پس الرژی داره عزیزم  دختر منم الرژی داشت یبوست میگرفت کتوتیفن بهش میدم شما ستریزین بده به ...

ب پروتین گاوی حساسیت داره پس شربت و میگیرم بش میدم اگ بهتر شده آلرژی اگ نشد دندونشه؟ مرسی عزیزم از راهنمایت

ب پروتین گاوی حساسیت داره پس شربت و میگیرم بش میدم اگ بهتر شده آلرژی اگ نشد دندونشه؟ مرسی عزیزم از ر ...

اره عزیزم 

اینطوری که میگی همون الرژیه 

ان‌شاءالله که کوچولوت اروم میشه راحت میخوابه

فداتشم 

راسش اصلا اینجوری نبوده نزدیک ده روزه اینجوری شده تو خونه گل و گیاه داریم بالش و پتوشم همونع ک از او ...

خوب آلرژی وقت وزمان نداده خود من از سی سالگی تا چهل سالگی آلرژی شدید داشتم سرفه عطسه و آبریزش بینی حتی گاهی کهیر ولس خداروشکر الان دوساله ندارم درحالیکه قبل از سی سالگی نداشتم البته این حدس من هست البته که دکتر باید ویزیت کنه

2706