2733
2734
عنوان

جلوگیری از پریودی فوری

62 بازدید | 6 پست

سلاام دوستان
هفدهم قراره بریم سفر و از وقت پریودیم هم گذشته و هنوز هیچی به هیچی
راهکاری سراغ دارید برای اینکه جلوش رو بگیرم؟ در عرض همین چند روز؟ ممنون میشم بگیدددد خیلی نیاز دارم

میشه یه صلوات مهمونم کنین😉💙 اگه تایپ ترسناک دیدی منو هم صدا بزن لدفا😗🍭  یه آدم بی شیله پیله و مهربون😁🍭من رو با آدمهايي كه ازشون دوري ميكنم قضاوت كن😎زیاد حرف زدن رو دوست دارم☺ خداا جونم منو هم میبینی؟ گذشته خوبی نداشتم آینده مو خوب کن فداتشم😞 درخواست دوستی قبول نمیشه به هیچ وجه😑 دوست دارم بشم یه خانم معلم😍😍😍با تچکر😌🤍
قرص Ldیا Hd اگه حساسیت یا حالت تهوع میگیری قرص یاسمین بگیر راس یه ساعت هر شب یدونه بخور بعد از مسافر ...

مشکلی نداره الان استفاده کنم؟ یه جا شنیدم میگن یه هفته قبل

میشه یه صلوات مهمونم کنین😉💙 اگه تایپ ترسناک دیدی منو هم صدا بزن لدفا😗🍭  یه آدم بی شیله پیله و مهربون😁🍭من رو با آدمهايي كه ازشون دوري ميكنم قضاوت كن😎زیاد حرف زدن رو دوست دارم☺ خداا جونم منو هم میبینی؟ گذشته خوبی نداشتم آینده مو خوب کن فداتشم😞 درخواست دوستی قبول نمیشه به هیچ وجه😑 دوست دارم بشم یه خانم معلم😍😍😍با تچکر😌🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بخور احتمال اینکه لکه ببینی هست با ادامه قرص قطع میشه

مرسییی
بعد دو تا با هم بخورم مشکلی نداره؟

مرسییی بعد دو تا با هم بخورم مشکلی نداره؟

من بخوردم حالت تهوع و سردرد میگرنی میشم .خیلی کم پیش میاد باهورمونای بدنم از این شوخیا کنم معمولا برنامه ریزیم طوریه که به پریودی نخوره.

من بخوردم حالت تهوع و سردرد میگرنی میشم .خیلی کم پیش میاد باهورمونای بدنم از این شوخیا کنم معمولا بر ...

درسته
مرسی ازت