2733
2734
عنوان

ضخیم شدن دیواره مثانه

1646 بازدید | 18 پست

سلام دوستای گلم، دخترم نزدیک ۵ سالشه، تکرر ادرار داشت که بردمش ازمایش عفونت و منفی بود، سونو بردمش گفت دیواره مثانه ضخیم شده و ۴ تا ۵ میلی متره، خیلییییی نگرانشم درمان میشه؟؟؟ 😭😭😭😭😭

به خاطر تکرر ادرار این اتفاق افتاده . دکتر اورولوژی باید برید

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم مشکلش جدیه؟ درمان میشه؟ 😔😔😔

با قرص به احتمال زیاد درمان میشه مهربونم

اما باید حتما پیگیری کنین و زود برید دکتر

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2738
سلام عزیزم ..مشکل دخترتون حل شد؟دختر منم همین مشکل رو داره...

سلام عزیزم بردم دکتر گفت توی سونو التهاب مثانه دیده میشه و سفکسیم و یه قارچ کش و یه پماد داد، ادرار ذره ذره که میومد بهتره اما بازم زیاد میره دست شویی، هنوزم داروهاش تموم نشده

سلام عزیزم بردم دکتر گفت توی سونو التهاب مثانه دیده میشه و سفکسیم و یه قارچ کش و یه پماد داد، ادرار ...

عزیز دلم..انشالله که خوب بشن..ممنونم که اطلاع دادین😘😘😘

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤
عزیز دلم..انشالله که خوب بشن..ممنونم که اطلاع دادین😘😘😘

فدات عزیزم، البته توی سونو ضخامت مثانه فقط نوشته بود، حالا داروها رو مصرف کنه توکل به خدا، بچه شما مشکلش چیه؟

فدات عزیزم، البته توی سونو ضخامت مثانه فقط نوشته بود، حالا داروها رو مصرف کنه توکل به خدا، بچه شما م ...

والله به بچم دارویی نداد با این پارسال سونو را به دکتر نشون دادم وضخامت مثانه داشت ..البته پارسال عفونت هم داشت فقط چرک خشک کن داد...امسال آزمایش داد عفونت نداشت منم یادم رفت بهش بگم که پارسال تو سونو ضخامت رانشان داد...ولی دوباره باید ببرم بهش بگم چون بچم همش میگه احساس میکنم دستشویی دارم

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤