2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ختم ۱۲ هزار یاعلی برداشتم ۴ هزار تاشو خوندم بقیش مونده. بقیشو ب نیابت شما میخونم مشکلت حل بشه

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
2740
لااقل آروم میشم  

عزیزم . ببین نمیدونم تو چ مشکلی داری ولی من ک اینجام  پر از مشکلاتم .   ۲۴۸۰۰۰ صلوات فرستادم . ۲۸ رکعت نماز برای ائمه نماز خوندم . سوره یس ب روش کن فیکون  خوندم . 

۱۴۰۰۰صلوات برای موسی کاظم 

دعای مقاتل  و  نادعلی . ذکر یونسیه ..... 

فکر کن الانم دارم ذاریات و مزمل و انشراح و یس و طلاق و قدح  رو میخونم ‌.... ۱۰ روزه ک دارم میخونم  با ۱۴۰۰۰صلوات برای شهدا 

حتی ۱۰ شب استغفار امام علی رو خوندم 

ببین ذره ای تاثیر نداشت 

جوری شده ک میگم ۴۰ های اخری ک ۳۰ روزش مونده رو دیگ نخونم . از خدا کاملا نا امید شدم . از بنده هاش نا امید تر .

هر چی از خدا خواستم    ی جوری تو کاسه ام گذاشت نگم برات .

خواستم ماشین بنویسم پول نداشتم . پول اومد دستم دیگ ماشین ننوشتن . از خدا خواستم شوهر با اخلاق و عاشق گیر بیاد .ب زور ازدواج کردم ... شوهرم زن داری بلد نیست عین بچه هاست . حرف میزنی میگ  مگ من فلانیم ؟ . ن درامد ن پول ن خانواده ن تحصیلات . خواستم طلاق بگیرم پدرم فوت کرد ..... اومدم طلاق بگیرم داداشام گفتن نگهت نمیداریم ،دوست داشتم عروسی خوبی بگیرم .... با پول نزول و بدبختی  ی مقدار پول دادن ب ما ی عروسی ک از اول تا اخرش گریه کردم  برام گرفتن .

دوست داشتم ی خونه خوب با وسیله داشته باشم ....  الان نا شکر نیستم ولی ی خونه بدون  امکانات ... ن مبل ن  پشتی ن چیزی دارم .دوست داشتم شوهرم ب فکر باشه  تولدو مراسما هدیه بگیره .. من افتادم دنبالش  بدبختیاش جمع میکنم .  گفتیم حالا ک داریم زندگی میکنیم . حداقل ی کار خوب گیرش بیاد ... اونم خدا گذاشت تو کاسه اش  گیرش نمیاد .‌‌ تازه  مشکل معده . کیست تخمدان . الانم جدیدا دهنم غده دراورده .  تو این هاگیر و واگیر . ابگرمکن ترکید . فیوز خونه ترکید ........    خانواده شوهرم با صد تا دعا و جادو دارن میکشنش سمتشون . خسته شدم  ۷ ساله بدون بچه در ب در دنبال کار با بیمه 

شوهر بی فکر .