2733
2734
من هم امروز بعد از چند وقت از مترو استفاده کردم
ولی خیلی ناراحت شدم و واقعا دلم سوخت
یه پیره زنی بود که داشت کیره روسری میفروخت خیلی سنش بالا بود اعصابم ریخت به هم فقط گفتم خدا شکرت خدایا بزرگیتو شکر
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
یه دختر خانمی هم بود که دانشجو بود و خرج دانشگاهشو از این راه در میا ورد نمی دونم چی بگم والا
مملکت گل و بلبل دیگه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا برکتشون بده اما خیلی اذیتشون میکنن شب عید بود سوار مترو شدم یه دختری چنان اشک میریخت دلم کباب شد جنس هاشو گرفته بودن طفلکی یه حالی بود تو دلم گفتم اگه بره لب خیابون وایسه و هزار کار کثیف بکنه کاریش ندارن
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
بیچاره ها توی قسمت زنونه هم راحت نیستن و مرتب مامورین کنترل عین خواجه حرمسرا میان تو بهشون گیر میدن
یه عالمه مدل مانتو همراه با سفارش دوخت
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=711187
دوخت فانتزیهای کودکانه، لباس بالماسکه، سرویـس آشپزخانه، اتاق خواب نوزاد و کودک دلبندتان با تم و طرح دلخواه و مورد نظر شما،
http://ninidookht.blogfa.com/
پل ارتباطی بین ما 09121106440
ولی بعضیاشون شکمشون سیره؛چنان تیپایی میزنن ؛مانتوهای گرون؛بعضیاشونم لباس زیر می فروشن انقدر داد میزنن آدم خجالت میکشه با تلفن با یه مرد حرف بزنه؛یه موقع هاییم همزمان تبلیغ می کنن آدم سرسام میگیره
دلم یک دوست میخواهد که اوقاتی که دلتنگم بگوید: خانه را ول کن بگو من کی؟کجا باشم؟
بچه ها یاد یه تاپیک افتادم تو نی نی سایت یه کاربری بود فکر کنم پوشاک یا همچین چیزی
مثل اینکه گفته بود تو مترو کار میکنه و خرج دانشگاه در میاره چند تا از خانما کلی اذیتش کردن و کارشو مسخره کردن
من که اعصابم خورد شد اومدم بیرون وگرنه یادم بود آدرسشو میدادم

پیش خودم گفتم واقعا اونا غیرت دارن نه بعضیای........

الان اسم تاپیکو دیدم فکر کردم اون خانمه اومدم بهش بگم خیلی مردی اما ..........
هیچ کس از شیکم سیری نمیاد شورت و لاک پاک کن و اسفند دود کن بفروشه!!!!

حالا اگه لباساشون کهنه و پاره پوره باشه مسخرشون میکنین

مامان آرمن اونایی که مسخره کردن آدمای خیلی بیشعوری بودن، خیلی سخته که زن باشی و خرج خودتو دربیاری و بخوای سالمم بمونی، وگرنه پول زیاد و آسون دراوردن که همه خانوما میدونن چجوریه ....

من خیلی این خانومارو تحسین میکنم خیلیییییییییییییییی

یکیشون هست که خیلی قدیمیه و تو خط صادقیه لوازم آرایش میفروشه این آخریا باردار شده بود فکر کنم 6-7 ماهش بود هنوزم میومد و کار میکرد

دم همشون گرم
زایمان کرد یه پسر آورد

خیلی خانومه ماهیه

1 ماه پیش دیدمش!!!!!!!!

تازه زایمان کرده بود حدود 1 ماه الان بچه اش 2 ماهشه

ولی داره میاد جنس میفروشه

منم با خط صادقیه میرم دانشگاه

هر بار که سوار میشم به همشون خسته نباشی میگم

حس میکنم خیلی خوشحال میشن.............
ساجی جان من مسیرم مترو همیشه هیچ وقتم مسخره نکردم کسیو ولی دوستم ندارم کسی از احساساتم سو استفاده بکنه.این چیزی که می گمو دیدم رو هوا حرف نمی زنم.مانتویی رو تو تنه دختری دیدم که مثل همون رو دیدم 80 تومن تازه امسال نه پارسال.در ضمن من نگفتم همشون اینطورین آره دیدم بعضیاشون از سر نداری میان.ولی آرامش مسافر شرط اصلیه.هم می تونن کارشونو بفروشن هم ارامش کسیو به هم نزنن.ساده و تمیز پوشیدنم ربطی به گرون پوشیدن نداره ادم می تونه ساده و تمیز باشه ولی لباساش گرون نباشه
دلم یک دوست میخواهد که اوقاتی که دلتنگم بگوید: خانه را ول کن بگو من کی؟کجا باشم؟
عزیزم من اصلا اصلا اصلاااااااا منظورم از کسایی که مسخره میکنن شما نبودی من راجب اون یکی تاپیکی که مامان آرمن گفت گفتم

شاید تک و توک توشون وضعشون خوب باشه اما هرجور فکر میکنم میبینم آدم تا مجبور نباشه نمیاد همچین کاری کنه، سر.صداشون باعث اذیت منم هست، ولی همیشه پیش خودم میگم منکه نیم ساعت بیشتر اینجا نیستم فوقش یه هدفون میذارم تو گوشم، بالاخره اونا هم هم جنس خودمونن و میتونیم درکشون کنیم که چقدر انجام این کار براشون سخته

فکر کن به فامیلاشون میگن شغلشون چیه؟ یا اگه یکی از آشناهاشون تو مترو ببیندشون چی؟