2733
2739
عنوان

ازدواج

85 بازدید | 9 پست

اگه بفهمید خواستگارتون قبلا یکی رو خیلی دوست داشته ولی به خاطر خانواده ها بهم خورده قضیه

ولی الان کم کم بهتون علاقه مند شده

قبول می کنید؟

به نظرتون یادش می مونه 

هنوز عاشق طرف هست؟

گاهی ممکنه بازم دلتنگ بشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا؟ ولی قضیه مال چند سال پیشه 

اکس من مال ۱۵ سال پیشه هنوز ک هنوزه یوقتایی پیش آشناهای مشترکمون اسم منو میاره و میگه هنوز عاشقشم. بنظرم نکن.چون دلش پیش تو نیس

دلیلی برای استرس وجود نداره   
2738

گلم تاپیکت مشاوره میخاستی من یه خانمی اینجا مشاوره ازشون گرفتم عالی بود ساعتی ۷۰گفتم به شمام معرفی کنم کارتون حل بشه

@foghe_moshavere    

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

اگرکمک خواستی بیا خصوصی گلم

فوق لیسانس رشته مشاوره دارم.خوشحال میشم تایپی کمک کنم فقط ممکنه زود انلاین نشم.                                                       کاش میدونستیم تنقلات با شکر  بیش فعالی و نقص توجه  کودک روبالا میبره.   پیاده روی روزانه نیم ساعت به سلامت روان کمک میکنه.  کودکان طرز زندگی کردن والدین رو کپی میکنند.  باید عادت کنیم موقع عصبانیت قبل از هر واکنشی نفس های بزرگ اهسته بکشیم.