2733
2734
عنوان

شوهرمو از خونه پرت کردم بیرون

448 بازدید | 20 پست

چند ساله خونه بابای من میشینیم. یه اپارتمان جدا. الان بچه دار شدم میگم بلند شو دیگه بسه.حتی نمیتونه یه خونه برام اجاره کنه. خرید نه ها! اجااارهههه!😔

خیلی سخته جدا شدن با بچه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب خواهر من ، چرا با این اوصاف بچه دار شدی 

شرایط مالی خوبی نداره یا نمیخواد خرج کنه ؟؟؟

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
خب خواهر من ، چرا با این اوصاف بچه دار شدی  شرایط مالی خوبی نداره یا نمیخواد خرج کنه ؟؟؟

گفتم بچه دار شم شاید به خودش بیاد😔 خیلی ساله ازدواج کردیم

الان حقوقش خوب شده. اونم اتفاقی فهمیدم. از دست دروغاش و پنهون کاریاشم خسته ام اخه. فک کن حقوق مرد و زنش ندونه! چقد من بدبختم خدا

نه بابام بیچاره چیزی نگفته ولی خیلی درامدش کمه. دلم میسوزه مفت نشستیم اینجا 

چی بگم دیگه خوبی از حد بگذرد نادان خیال بد کند همین میشه شده وظیفه ی پدرت که خونه در اختیار بزار حتما منتظر خود بابات به نامتون کنه اصلا به هر حال الان عصبی هستی یهو نمی‌خواد زندگیت رو خراب کنی یکم هم پدرت مقصر اگر از اول نمی داد یا الان چیزی بگه خودش شوهرت هم یه تکونی می خوره 

چی بگم دیگه خوبی از حد بگذرد نادان خیال بد کند همین میشه شده وظیفه ی پدرت که خونه در اختیار بزار حتم ...

خیلی سخته با بچه جدا بشم؟ نمیخوام دیگه ریختشو ببینم

بابا چیزی نمیگه بیچاره. یکی از مشکلاتم همینه