2733
2739
عنوان

برادرشوهر حيوون

146 بازدید | 11 پست

برادرشوهرم از شوهرم متنفره يه ادم زن باز لا ابالي كه زنشم ولش كرد رفت هر روز خدا با يكيه كه اونش ربطي به ما نداره اما هر روز يه دردسري براي شوهرم درست ميكنه از شوهرم نفرت داره و بصورت رواني وار بهش حسادت ميكنه اينو پدر مادرشم ميگن هميشه نميدونم اين پسرمون چرا هي داداشم داداشم ميكنه روز خوش نداره از حسادت داداشش الان تازگيا كه باهامون دعوا كرد منو فحش داد به منم تهمت زد بعدش خيالش راحت نشد رفت برامون طلسم درست كرد كه جداشيم بماند با  چه بدبختييي باطل كرديم هرجا ميرفتيم ميكفتن كسي كه طلسمو گرفته سره سفره ي خودتونه الان بنظر شما من از دست اين رواني چيكار كنم كه بيخيال زندگيه ما بشه توروخدا راهكاري چيزي سراغ دارين بگين من هي به شوهرم ميگم درگير نشو اما يك عالمه بهمون خسارت مادي زده تاحالا شوهرم ميكه خسته شدم تا كي بخاطر پدرمادرم سكوت كنم🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم ميگم بخدا اين ادم مريضه من حدس ميزنم ريشه در كودكيش داره 

پس قطعا مشکل داره

چون خانومش ام جدا شده رفته 

زندگی خودش رو هواس 

مخاد زندگی شمارم بترکونه

ازش فاصله بگیرین 

قط رابطه کنین 

و بزرگترا رو هم در جریان بذارین ک داره اذیت تون میکنه

انشالله مشکل تون حل شه

صلوات فرسادم🙏🏻

2740
دقیقا جاری منم خیلی موذیه

بخدا اين ادم شرايط ماليش صد برابر از ما بهتره محبت و حمايت پدرمادرو اون از همه بيشتر دريافت ميكنه اصلا نميدونم دليل اينهمه حسادت چيه جز يه روح مريض