2737
2734
کسی اینجا توییتر نداره یعنی ؟

من دارم ولی مال من کار میکنه یعنی کلا بالا نمیاد یا چی ؟

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم ولی مال من کار میکنه یعنی کلا بالا نمیاد یا چی ؟

بروزرسانی نمیشه 

و این مشکل همگانی تقریبا 

خیلیا لیمیت شدن 

نمی‌دونم چقدر قراره طول بکشه تا درست بشه ؟ 

و مثل اینکه محدودیت گذاشتن سر توییت زدن و منشن گذاشتن ظرفیت پر بشه به مشکل میخوره

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
2728
بروزرسانی نمیشه  و این مشکل همگانی تقریبا  خیلیا لیمیت شدن  نمی‌دونم چقدر قراره طو ...

محدودیت هارو ک ایلان ماسک دیوونه سرکارمون گذاشته بود😅 

آره دیدم یه عده لیمیت شدن گوشیت آیفونه ؟ با اندروید امتحان کن چند نفر رو دیدم اینجوری شده بودن اینو میگفتن 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
محدودیت هارو ک ایلان ماسک دیوونه سرکارمون گذاشته بود😅  آره دیدم یه عده لیمیت شدن گوشیت ...

آره از وقتی اومده گند زده مردک 

یه عمر اونجا بودیم مشکل نداشتیم 

تا این خرابکار اومد 

فرقی نمیکنه گوشی چی باشه 

باید زمانش طی بشه 

اندروید هم درگیره

ندیدی چیزی در این باره بنویسن؟؟ 

تنها جایی که میرفتم توییتر بود 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
آره از وقتی اومده گند زده مردک  یه عمر اونجا بودیم مشکل نداشتیم  تا این خرابکار اومد&nbs ...

اکثریت میگن درست شده ولی یه عده کمی هم هستن ک میگن هنوز درست نشده همین امروز و فردا درست میشه مال شما هم