2752
2734
عنوان

پول تو جیبی برای دختر ۱۵ ساله...

1767 بازدید | 59 پست

یه خواهر کوچیکتر هم داره که ۱۰ سالشه.

درآمدمون هم متوسطه.

هر ماه که میریم فروشگاه براش خوراکی و لواشک میگیریم 

اهل خرید لوازم آرایش و لاک و... نیست باز اگه بخواد باز خودمون براش میخریم گاهی وقتا(تقریباً هر دوسه ماه یبار) کش ،گیره میخره

با اینترنت و شارژ

با دوستاشم زیاد بیرون نمیده شاید هر دو ماه یبار با دوستاش بره جایی .

چقدر بدیم بهش؟

کاربری دست دو نفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من ماهی ۴۰۰ میگرفتم دوسال پیش

سلام من یه کنکوریم اعصابم اکثر اوقات بخاطر کنکور داغونه 🦥💚 آدم خوبیم ولی. ۱۴۰۳ هستم رشته تجربی دوست دارم راجب کنکور صحبت کنم اگه سوال دارید بپرسید. خیلی منطقی ام اگه باهام منطقی صحبت کنی . selenator هستم . همیشه تو ذهنم با یه دوست پسر زندگی میکنم ولی اگه سمتم بیای خدا بهت رحم کنه🤐 . من اصلا خوشم نمیاد تعلیق شم پس باهام دعوا نکن شما درست میگی . با نینی یار ها هم مشکلی ندارم اسم جهت فانه.اصلا نیازی نمیبینم خودمو به شما اثبات کنم که اره چی گفتم ...چی شد دروغ گفتم راست گفتم من رو تگ نکنید که جواب پس بگیری من خانوادتون نیستم ! آزادم اشتباه کنم تا جایی که به شما اسیب نزنم.!... در آخر برام دعا کنید کنکورم خوب شه💚hesoyam & uzumimw

بنظرم هرموقع به اندازه ای که نیاز داشت بهتون بگه بدین بهش 

و اینکه از بیرون بردنش هم غافل نشین سن مهمی هست

شاید ظاهر نخواد اینچیزا رو ولی باطنش میخواد به احتمال زیاد

هر چی سردتر باهام برخورد کرد بیشتر عاشقش شدم 🖇️🖤کولرمونو میگم 😉😅
2706