2752
2734
خانم خونه تربیت که صحیح باشه و از اول بین زن و شوهر محبت باشه بچه ها هم یاد میگیرن.باید از بچگی روابط رو به بچه ها آموزش داد.هر مشکلی ریشه در تربیت ناصحیح والدین داره
رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
نمی دونم نرگس گلی احساس میکنم خب مگه الان من یه نوزاد بیارم برای دخترم به چه دردش میخوره از طرفی شوهرم من عصبی است فقط سر دخترم داد میزنه ومنم ناراحت میشم حالا فکرکن دوتابشن
رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همش دارم ب این موضوع ها فکر میکنم . شوهرم هم اصلا نمیگه بچه میخوام . از طرفی هم میترسم چند سال دیگه شوهرم خسته بشه راحتتر بتونه منو کنار بزاره ، آخه ما همسنیم . اون جوون میمونه . لابد دلش بچه هم میخواد . ولی الان اصلا چیزی نمیگه
این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
منم توان ندارم من حتی رو دختر اولیم توان زایمان طبیعی رو هم نداشتم با بدبختی دخترم بدنیا اومد بی اعصاب تر از خودم فقط خودمم میگرن دارم افسردگی بعضی مواقع هم میگیرم وسواس تمیزی هم دارم هزاران مشکل هم دارم ولی ولی دختر اولیم از همه اینا برام مهمتربود ثمره زندگیم از همه چیزم مهمتره ....مگه شما تمام هست ونیستت برا بچه ات نیس خواهر منم دخترش ۹سالشه تا دوسال پیش مخالف شدددددددید بچه بود ودیگه نخواست الان رحمش مشکل داره وهزار درد مرض تو جوونی گرفتش ...دخترشم بشدتتتتت لوس وننر ولجباز وبداخلاقه
هستی جان قبل از فرزندآوری بچه اولت هم باید به مسائل عصبی بودن شوهرت فک میکردی.اگه روزی تصمیم به بچه دوم گرفتی قبلش مشکلاتت رو حل کن .
رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
نوشین دقیقا منم نمیتونم از کارم بیایم بیرون الان بعد از ده سال زنذگی مشترک یه خونه از خودمون درست ودرمون نداریم هردوسال یه بار باید اسباب بزاریم سرکولکون این ور اون ور بریم اونم با این اجاره ها ا
رز قرمز الان زمونه عوض شده. خونواده ی پدری من پنج تا خواهر و برادر بودن. از سی سال پیش سر ارث و میراث اختلاف پیدا کردن و سال به سال همدیگه رو نمی بینن. خونواده ی مادری ام هم با این که پدر. بزرگم زنده اس اما از همین الان معلومه که دندون تیز کردن برا فوت شدنش و ارث و میراث. اصلا هم با هم صمیمی نیستن. مهم این نیس که چندتا بچه میاریم. مم اینه که وقت بذاریم برا تربیت صحیحش. برا جامعه ای که می خواد توش بزرگ بشه مفید باشه. بعدا هم می تونه دوست پیدا کنه و وقتش رو با اونا پر کنه. من بچه ندارم اما اگه بیارم قصدم اینه یکی بیارم. چون برام مهمه که برم سر کار و از تحصیلاتم استفاده کنم و البته استقلال مالی داشته باشم.
اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺
من به این معتقدم که تا زمانی که واقعا از ته دل آدم بچه نخواد نباید بچه دار بشه. چون توی روح و روان مادر و بچه و کلا خانواده خیلی تاثیر میزاره.
این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
نرگس گلی من اعصاب دارم اتفاقا برای دخترم خیلی وقت میزارم ولی توان جسمانی ندارم ارترزو شدید دارم کمردرد و...
دوستان در این که فرزند خوبه شکی نیست و دوتاش برای هم والدین خوبه هم خودشون ولی ...... هرکسی بنابه شرایط زندگی خودش تصمیم میگیره چه از لحاظ روحی چه مالی چه جنبه های دیگه هرکسی شرایط خودشو زندگیشو بهتر از بقیه میدونه و میشناسه
از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
رز قرمز شوهرم نسبت به من خیلی خوبه ولی نسبت به دخترم اینطوریه همش داد میزنه احساس میکنه بچه باید مثل یه ادم بزرگ باشه
بهر حال صلاح مملکت خویش خسروان دارند.حالا که دوست ندارید بازم بچه بیارید حداقل دعا کنید من مامان بشم😢😢
2706