2733
2739
عنوان

نچرال یا عمل

159 بازدید | 27 پست

بیشتر عمل های زیبایی بخاطر اعتماد بنفس پایین انجام شده و این یک جنایته 

کاش بجای دکترای زیبایی 

روانشناس ها دست بکار میشدن و این همه مشکل اعتماد بنفس به وجود نمیومد 

من معتقدم که زیبایی به سادگی و طبیعی بودنه و یک آدم بسیارررر زیبا افکار و شخصیت قشنگی داره 

تصمیم با شماست که چیکار کنید و شما حق انتخاب دارید اما به عنوان یک انسان یک ایرانی بهتون میشنهاد میدم که بیشتر روی اعتماد بنفس کار کنید و خودتون رو همینطوری که هستید دوست داشته باشید ❤️ زیبایی یعنی پذیرش ❤️

از بهر چه می تازی؟زندگی مقصد نیست زندگی مسیر است…

چرته 

آدم ی ایراد های بزرگی داره ک علم میتونه برطرف کنه 

اونایی ک بیش از حد انجام میدن مسخره هستن 

ولی اگر ی ایراد خیلی بزرگ داشته باشی میتونی برطرف کنی و این اصلا بد نی

خانم‌هستم 👩🏼کاربر آقا نیستم 🧑🏻‍🦱 قبلا این اکانت رو زدم ک برای کسب و کار همسرم تو سایت تبلیغات کنم پس لطفا جایی منو دیدی با کاربر آقا اشتباه نگیر 🌹سوالاتی ک میتونه خون ی نی نی سایتی رو ب جوش بیاره : سزارین یا طبیعی؟ حجاب یا بی حجابی؟ قلیون میکشید یا ن؟ لیزر رولی یا شاتی؟ لیزر بیکینی آری یا خیر؟ غسل آری یا خیر ؟ مای بی بی یا کهنه؟ بقیه اش رو تو بگو یادم نیس 😁 چقدر آدم میتونه عقب مونده باشه تو ی چنین سایتی از عالم و آدم اسکرین‌ جمع کنه 🤦🏼‍♀️ استارتر عزیز شعور داشته باش و کامل جریان رو توضیح بده ما بیکار نیستیم ک مارو ب تاپیک قبل ارجاع میدی🙋🏼‍♀️ دوست عزیزی ک میری تاپیک های ملت رو میگردی آتو بگیری ینی خاااااااععععک عالم بدبخت💩 با نمک غلط املایی نگیر دوست دارم اشتباه بنویسم اصلا ب تو چ😒 کاربر آقا نیستم خانم هستم اسمم فاطمه اس با تشکر 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کاااااملا باهات موافقم ولی الان هرکی عمل کرده میاد میخورت

نظر همه قابل احترامه 

ما باید کنار هم باشیم 

نه رو به روی هم 

متاسفانه همینطوره و جالبه اکثر افرادی ک عمل زیبایی انجام میدن همچنان اعتماد ب نفس ندارن و بدون آرایش و ف(ی) لتر اصلا عکس نمیگیرن و این فــــــــــاجعه ست...

عــاشـق هموطنام هستم، با دردشون درد میکشم و با لبخندشون از ته دل شاد میشم. الهی همتون حال دلتون خوب، لبتون خندون، دلتون شاد، زندگیتون پُربرکت و عاقبتتون بخیر باشه. هموطنِ عزیز و دوست داشتنیِ من، اگر امضای منو خوندی همیشه یادت باشه خیلی دوستت دارم🙏🏼❤

خب وقتی طرف بینیش رو دوست نداره یا ایرادی میبینه تو چهرش به کنار طوری نیست ولی افراط که بشه بیمار گونه دست به عمل میزنه که عوارضم داره تازه🙁

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2738
متاسفانه همینطوره و جالبه اکثر افرادی ک عمل زیبایی انجام میدن همچنان اعتماد ب نفس ندارن و بدون آرایش ...

مشکل از درونه و همه بیرون رو تغییر میدن 

کاااااملا باهات موافقم ولی الان هرکی عمل کرده میاد میخورت

چون اعتماد ب نفسش پائینه و چاره ای جز مقابله نداره

عــاشـق هموطنام هستم، با دردشون درد میکشم و با لبخندشون از ته دل شاد میشم. الهی همتون حال دلتون خوب، لبتون خندون، دلتون شاد، زندگیتون پُربرکت و عاقبتتون بخیر باشه. هموطنِ عزیز و دوست داشتنیِ من، اگر امضای منو خوندی همیشه یادت باشه خیلی دوستت دارم🙏🏼❤
آخه یبار همچین تاپیکی دیدم خیلی نامحترمانه جواب میدادن متاسفانه 

خشم از اعتماد بنفس ضعیف میاد و بهتره وقتی کسی خشمگینه با سکوت به آرامش دعوتش کنیم 

مشکل از درونه و همه بیرون رو تغییر میدن  

دقیقا و تغییرِ بیرونی بیش از پیش ب درون آسیب میزنه... انصافا بهترین تاپیکی بود ک دیدم