2733
2734
عنوان

برنامه شبکه دو

103 بازدید | 7 پست

امروز اتفاقی زدم کانال دو داشت یه برنامه میداد به اسنم صبحانه ایرانی یه اقایی دعوت کرده بودن از اصفهان داشت راجب به غذاهایه محلیشون حرف میزد دوتا مجری ها به نظرم حرفاشونخیلی تمسخر امیز بود داشتن با غذاهاشون شوخی میکردن من اصلا خوشم نیومد چه بی فرهنگهایی رو میکنن مجری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو غذاهاتونم تعصب دارین 😑😑

نه والا من اصفهانی نیستم یه جاها هم مجریه یه متلکی گفت به مرده که مثلا اصفهانیا خسیسن. منکه ببینده بودم اصلا خوشم نیومد اقاههه هم سکوت کرد

2728
اها این دیگه بد گفت واقعا فک کردم فقط راجع به غذا گفته

غذاهاشونم به نظرم داشتن دست مینداختن یهغذایی به اسم خورشو ماست یا همچین چیزی به نظرم غذاهایه یه محلی یه بخشی از فرهنگ اونجاست میتونن مهمون دعوت نکنن اگه کردن بهتره ادب رو رعایت کنن

غذاهاشونم به نظرم داشتن دست مینداختن یهغذایی به اسم خورشو ماست یا همچین چیزی به نظرم غذاهایه یه محلی ...

اره درست میگی...

ولی خورش ماست خیلی بد مزست رفتیم یه رستوران سنتی خیلی کارشون عالی بود یعنی می دونم بد درست نکرده بودن مدلش واقعا بد بود یه کاسه کوچیکشم هشتاد بود یعنی یهه قاشقم نتونستم آنقدر که بد بود

2740