2737
2739
عنوان

علائم اولیه بارداری

174 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها چون فک میکنم بعدا یادم میره و ممکنه نتونم کسی رو راهنمایی کنم الان میگم براتون همه علائمی که دارم. اول این که سینه هام حساسو دردناک شده بودن و بنظرم تفاوتش با پری حجیم شدنش بود.ی سری خوراکیا رو عجیب دلم میخواس یجوری که همش بزاقم ترشح میشد تا لحظه ای که اون خوراکی رو خوردم.دلو کمرم شبیه پری درد میکنه ولی ی حس متفاوتی داش که سمت راست دلم انگار سیخونک بزنن ی همچین حسی از داخل داشتم.ترشح چسبناک قبل موعد داشتم.و به شدت بزاقم زیاد شده بود حتی موقع خواب دستمال میذاشتم کنار صورتم.احساس بی حالیو خستگی شدید.یکمم سوزش معده دارم.زودی بی حال میشم و تند تند گرسنم میشه😆

و اینکه قبل موعد بی بی چک استفاده کردم اولش مثبت نبود تقریبا کمتر از ده دقیقه بعد دوباره نگاش کردم دیدم ی خط پر رنگ دیگه افتاده.و دوباره روز موعد بی بی چک استفاده کردم این دفعه همون اول دو تا خط افتاد.برای همه منتظرا این لحظه رو آرزو میکنم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

منم سینه درد داشتم ولی ۵هفته به بعد الانم که شش ماهمه سر سینم حساس شده و دست میزنم درد میگیره 

صبحا زرداب بالامیاوردم که از هفته ۷شروع شد و شدید بزاق دهان داشتم دهنم همش پر تف میشد

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تبریک میگم مبارکت باشه

ممنونم عزیزم سلامت باشی❤❤

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
منم سینه درد داشتم ولی ۵هفته به بعد الانم که شش ماهمه سر سینم حساس شده و دست میزنم درد میگیره  ...

ای جانم عزیزم دیگه چیزی نمونده نی نی بیاد بغلت.من سر پسرم تهوع خیلی داشتم از هفته هشت شروع شد ولی بالا نمیاوردم زیاد.

مبارکت باشه

ممنونم عزیزم

2740
ای جانم عزیزم دیگه چیزی نمونده نی نی بیاد بغلت.من سر پسرم تهوع خیلی داشتم از هفته هشت شروع شد ولی با ...

منم فقط عوق میزدم حتی الانش چون بچم سر پاس کله اش به معدم میخوره عوق میزنم😁

خداکنه زودتر تموم شه راحت شم درد دارم موقع بلند شدن خوابیدن بچه فشار میاره بهم دکتر شیاف داده یمدت استفاده کنم

مبارکت باشه منم ۴هفتمه به امید خدا...

سلامت باشی گلم الهی که بارداری راحتی داشته باشی صحیحو سالم بغلش بگیری 

منم فقط عوق میزدم حتی الانش چون بچم سر پاس کله اش به معدم میخوره عوق میزنم😁 خداکنه زودتر تموم شه ر ...

آخی نی نی شیطون باشه که هیچی منم پسرم انقد لگد میزد به سمت چپ دندم درد میکرد همش😂😂الانم خیلس شیطونه پسرم.دیگه چیزی نمونده زود تموم میشه منکه تتازه اول راهم😊

آخی نی نی شیطون باشه که هیچی منم پسرم انقد لگد میزد به سمت چپ دندم درد میکرد همش😂😂الانم خیلس شیطون ...

بسلامتی عزیزم چندماهته

بسلامتی عزیزم چندماهته

۴هفته😄😄