2733
2739
عنوان

معجزه چهل روزگى👶

10101 بازدید | 19 پست
سلام خانوما امروز پسرم 36 روزشه . واقعا قراره از چهل روزگى به بعد اتفاق خاصى بیفته؟ اونطورى که مامان بزرگا میگن که معجزه ست
به جز از علی نباشد به جهان گره‌گشایی / طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای مامانه محمدصدرا! بچه من داره یه سال و نیمش میشه و ما هنوز منتظریم چله اش برسه!!! شاید تغییری کنه و بهتر شه😂😂😂 البته حالا گذشته از شوخی واقعا بچه با بچه فرق داره، شاید مال شما واقعا یهویی تغییر کنه
2740
مامان محمد صدرا دختر منم همین طوری بود تا وقتی که خواب بود که خواب بود وقتی هم بیدار میشد فکر میکرد باید اونقدر شیر بخوره تا خوابش ببره من چهل روز اول فقط احساس گاو مش حسن داشتم نه مامان شدن
چشم بسته هم میتوان راه رفت اگر دست خدا را بگیری
مامان محمد صدرا یه راه کار که دکتر به خواهرم داده بود این بود که موقه شیر دادن تن آرامی کنی اگه بتونی چشمهاتو لحظه ببندی و به چیزهای خیلی خوب و آرامش بخش فکر کنی اونوقت در آرامش بچه شیر میخوره کمی بهتر میشه
من واقعا هنوز تغییر خاصی توی خواب و خوراک بچه ام بعد از ١٦-١٥ ماه ندیدم، هنوز هم ولش کنی مثل ماهی که از قلاب آویزونه میخواد از می می های من آویزون باشه، خوابش هم کماکان خیلی بده! ولی واقعا دیدم که بچه ها خیلی هاشون یک دفعه تغییر میکنن، مال من احتمال همزمان با دانشگاه رفتنش قراره عوض بشه، اگه بشه البته😊 ولی امیدوارم محمدصدرا هم یکی دو هفته دیگه تغییرات مثبت کنه و شما هم کمی راحت بشی