2733
2739
سلام.راستش ما یه مقدار پول داریم که کمه و باهاش میشه توی قسمتای پایین شهر خونه خرید و من دوست ندارم ولی با نصف همین پولمون میشه توی قسمت بالا شهر خونه رهن کنیم...حالا سوالم اینه شما اگه بودید چکار میکردین؟؟؟؟
عشق من همسرم
ثمره عشقم پسرم...
خونه رو میخریدم رهنش میدادم میرفتم با پولش یه جا اجاره میکردم
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بودم یه وام میگرفتن و اون وسطا یه دونه میخریدم. با تورم و روز به روز بیشتر شدن خونه وقتی بتونم بخرم حتما اینکارو میکنم. البته بازم به روحیاتت بشتگی داره.اگه بخوای بری یه جای پایین و همش ناراحت باشی زندگیت تلخ میشه.
من دارم همین کارو میکنم یه خونه شیک تو قسمت پایین شهر میخرم.چون از اثاث کشی و مستاجری خسته شدم واقعا. وقته مدرسه رفتن بچمم شد تا اون موقع پول جمع کنیم یه جا بهتر خونه بخریم. دیگه طاقت صاحبخونه و اثاث جمع کردن و اینکاراو ندارم واقعا.
2740
شوهرتم راضیه پول بدی دست برادرت؟
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
من سال 91 همین کارو کردم. یه واحد 76 متری تو بومهن خریدیم که با همون پول میشد تو پاسداران 45متری رهن کنیم.به خدا به سال نرسید که قیمت رهن همونجا 20تومن اضافه شد!! قیمت خونه ما هم تو این 3سال 2/5برابر شده! دروغ بهت نگم روزهای سختی هم گذروندم. به تمام مسیرهام 45کیلومتر اضافه شده ولی بازم خوشحالم که اونموقع خام نشدم. انقدر بهم گفتن نمیتونی و نمیشه و بفروش بیا اینجاو . . .!!
2706