2733
2734
عنوان

بی برکت بودن زندگی

1083 بازدید | 57 پست

دوستان بعضی زندگیا مثل زندگی خودم برکت نداره

تا میایم یه برنامه بریزیم واسه پبشرفت یه سد جلومون ظاهر میشه

مثلا میخواستیم ۵۰ تومن وام بگیریم و بعد با اون ۵۰ تومن دوباره یه وام دیگه و یواش یواش پول جور کنیم برای خونه

میدونی چی شد؟

شوهرم از پشت زد به یکی و دقیقا همون ۵۰ تومن هزینه اش شد تازه برای ماشین خودمونم قرض گرفت که درست کرد

الان داریم قسط ۵۰ تومنی رو میدیم که اصلا تو زندگیمون نیومد

از این نمونه ها زیاد دارم تو این ۱۰ سال زندگی

همع اطرافیان هم زخم زبون میزنن میگن شما برنامه ریزی ندارین

آخه واسه کدوم پول برنامه ریزی کنیم؟

خودمم آنلاین شاپ زدم شوهرم اینقدر بدهی بار میاره که هرچی درمیارم ازم میگیره 

بیین چاره اش فقط توکل به خدا و اطمینان داشتن به خدا بعدش خوندن هر شب سوره واقعه با توجه به معنی و مطمعن بودن و ایمان داشتن ، من معجزشو دیدم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش اتفاقاتی میوفته که عقب بمونیم

مثلا این ماه دو تومن از حقوقش کم کردن

از اونور ۵ تومن ماشین خرج بالا اورده

دو ماه دیکه هم عروسی برادرشه که باید حداقل ده تومن کادو بده

بجز خرج لباس و آرایشگاه و ...

2731
بیین چاره اش فقط توکل به خدا و اطمینان داشتن به خدا بعدش خوندن هر شب سوره واقعه با توجه به معنی و مط ...

یعنی فقط شبها میتونیم بخونیم من روزها میخونم که ؟

لطفا دوستان کانال پوشک آیسان رو در روبیکا دنبال کنیدوبه دیگران معرفی کنید ممنون میشم عزیزاhttps://rubika.ir/joinc/CBBHCFFJ0LWWEBGPQQEZORRCHQDOGDRE

وای نگو ما خواستیم یه حرکت بزنیم کمر شوهرم گرفت دیسک کمر داشت رف عمل 1 سال تمام کار نکرد بدون هیچ درامدی کلی هم قرض بعد اونم الان یکم وضعمون خوب شده بود که دوباره کمرش درد میکنه دکتر گفته نباید کار کنه خیلی حالم بد خیلی غصه دارم انگار امشب همه رویاها و ارزوهامو بالا اوردم نشستم گریه کردم اصلا نمیدونم چرا همش گره میافته تو کارمون 

مغازه داشتیم اونم اجارشو نتونستیم بدیم جمع کردیم پول پیششم خوردیم اس و پاس هیچی به هیچی😭😭😭

بابام همیشه بهم میگی زیادی برنامه ریزی میکنی ومیخوای همه چیوطبق سلیقه ی خودت عالی پیش ببری کارخراب میشه امااگه بسپری به خداهمه چیوخوب برات پیش میبره راستش راست میگه تجریشوداشتم که وا دادم گفتم خدایاخودت هرچی میدونی من اصلادخالت نمیکنم وهمه چیزم خوب پیش رفت ولی وقتی زیادی روخودم حساب بازمیکنم معلومه که درتوانم نیست همه چیوخوب پیش ببرم بنظرم شمام بادرآمدتون هرچندکم زندگیتونوبکنین وبسپرین به خدا ببینین چی براتون رقم میزنه

عزیزم من امتحان کردم اول توکل بخدا داییییم بگو‌خدایا تو بساز خودت بسازی قشنگی🥹از ته دل با ایمان بگو،نماز بعد صله رحم ،من ب شخصه برای پدر مادر خودم یا پدرمادر همسرم کاری کنم کادویی بخرم سریع جوابشو‌میبینم،من به خواهرای همسرمم خیلی نیت میکنم مثلا عیدی خیلی خوب بهشون میدم حاجتمو از خدا میخوام چون ما ترکا میگم دعای خواهر برای برادر خیلی زود میگیره 

یه چیزی بگم بهم نپرید خواهشا اما من تجربه خودمو میگم و صلاح مملکت خویش خسروان دانند ... 

من خیلی به برکت اعتقاد دارم و مطمئنم هرچیزی که خدا گفته برکت داره حتما هست مثل صدقه که ماهانه ما کنار میزاریم. بچه هم برکت داره به چشم برکت جفت بچه هامو دیدم  و خمس مال هم خیلی برکت داره من اونو هم میدم . نمیگم ضرر نمیکنم اما همیشه یه طوریه که مطمئنم میتونست خیلی بدتر باشه ولی نشد و عادت دادم خودمو ناراحت ضرر مالی نباشم

یه چیزی بگم بهم نپرید خواهشا اما من تجربه خودمو میگم و صلاح مملکت خویش خسروان دانند ...  من خی ...

منم از درآمدم ماهی ۵ درصدشو حتی بیشتر صرف کار خیر میکنم برکتی ندیدم فقط بخاطر سلامتی بچه هام میدم 

اینا همش حرفه تو عمل نتیجه ندیدم

شوهرم اگه پول دستش باشه کلی کمک میکنع

گفتن نداره شوهرم دم عید پارسال کلی ارزاق تهیه کرد واسه فقرا

دو روز بعدش موتورش رو دزدیدن

عزیزم من امتحان کردم اول توکل بخدا داییییم بگو‌خدایا تو بساز خودت بسازی قشنگی🥹از ته دل با ایمان بگو ...

منم به خواهر مجردم کمک مالی میکنم با اینکه همون پول واسه خودم لازم دارم میدم به اون میگم جوونه واسه یه شارژ گرفتن نخواد منت کسی رو بکشه

2706