2733
2734
عنوان

دیگه شوهرمو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 38 پست
وقتشو ندارم بچه هام تاییمو میگیرن منظورم اینه چیکار کنم بی تفاوت باشم دیگه بینمون حریم نمونده

تلاش کن با سیاست های زنونه درستش کنی خوب 

بچه هاتو بردار ببر بیرون پارکی چیزی وقتت بگذره 

تلاش کن با سیاست های زنونه درستش کنی خوب  بچه هاتو بردار ببر بیرون پارکی چیزی وقتت بگذره

ببین من هر کاری میکنم بی تفاوته سر شب دوساعت قهر کردم رفتم اومدم دیدم خوابیده اصلا دیگه منو نمیخواد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاربرایی ک میگن طلاق رو اصلا درک نمیکنم وقتی یکی با هزار زحمت زندگیشو ساخته چرا سر این چیزا بزاره بره عزیزم هر اتفاق ناگواری یه راحل داره سعی کن رو رفتارت اخلاقت کار کنی سیاست داشته باش همسرتو عاشق خودت کن چرا زندگی ک توش خوشحال نیستی رو تبدیل به خوشی نمیکنی؟ اینجا جایی نیست ک بشه این سوالارو مطرح کرد برو حضوری پیش مشاور 

Turk gizi🩷
ببین من هر کاری میکنم بی تفاوته سر شب دوساعت قهر کردم رفتم اومدم دیدم خوابیده اصلا دیگه منو نمیخواد

ببین باید ریشه یابی کنی یه وقتا ادم خودش داره راهو اشتباه میره بعد فک مکینه طرف مقابل مقصره

اول برو پیشه یه مشاور حرفای دلت بزن قشنگ میشوره میبره غماتو بعدم نه حرف بزن نه محل بده تا یه ماه صب ...

چ جوری حرف نزنم خرید خونه همش با اونه یا مثلا بود بچه رو نگه میدارم میگم بچه رو نگه دار یا غذا میخوریم میگم بیا غذا چ جوری قهر کنم خب

چ جوری حرف نزنم خرید خونه همش با اونه یا مثلا بود بچه رو نگه میدارم میگم بچه رو نگه دار یا غذا میخور ...

خوب پس مرد خوبی هست. من کا  بیرون. زندگی ، بچه داری همش با خودم هست تازه بی احترامی هم می کنه

چیزی نیازت باشه چ جوری میگی بهش اصلا هم کلام نمیشین؟

نه . خودم می خرم. الان هم خرید بودم. تازه باید سبزی ها را پاک کنم. فردا صبح بیدار شم برای بچه کوچیکه غذا درست کنم . پنج و نیم برم سر کار. ماشین داره . پیاده تو گرما بیام خونه. مسیرم تو راه بیمارستان هست به خازر بچه ها ماشین سوار نمی شم

چ جوری حرف نزنم خرید خونه همش با اونه یا مثلا بود بچه رو نگه میدارم میگم بچه رو نگه دار یا غذا میخور ...

اینا که حرف معمولیه مثلا لیست خرید بده پیامک بزن سرکار بهش بگو

یا بچه بزار کنارش برو به کارات برس،موقع غذا خوردنم نگو بیا تو سفرتو پهن کن خودش میاد

معلومه اصلا قهر کردن بلد نیستی من ناراحت شم تمام عالم میفهمن و به شدت بیتوجهی میکنم،سرمو میکنم تو گوشی کارامو که کردم همش تو اتاق خواب میشینم که حتی پیششم نباشم

اینجوری خودشون به غلطکردن میوفتن 

2706