2733
2734
عنوان

دیگه شوهرمو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 38 پست
اسی اینجور که گفتی مرد خوبی هست خسته شده. سرکار می ره. خرید می کنه. بچه نگه می داره. خرج هم میده . چ ...

ببین خوبه ولی قبلاً حریم بینمون بود الان خیلی حرفهای بدی ب هم می‌زنیم دیگه دوسش ندارم حرمت هامون از بین رفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین خوبه ولی قبلاً حریم بینمون بود الان خیلی حرفهای بدی ب هم می‌زنیم دیگه دوسش ندارم حرمت هامون از ...

ناراحت نشی؟ زن باید محیط خونه را آروم کنه. تازه حرف هم بهش می زنی؟ جواب نده. سکوت خیلی خوب هست. من شوهرم می خواد بزارم و برم. اذیتم می کنه. ولی من بیخیالم کارمندم. تحصیل کرده ولی بی کس. برو خدا را شکر پله نکرد شما را. برات زحمت می کشه. احترام ، احترام میاره. معلومه زندگیش را دوست داره