2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روزهای زوج ساعت ۱۰ونیم تا ۳ بذار تو تاپیک حذف 

شماست بزنه حذف کنه برات

چون گاهی همه قبل و بعدها رو حذف میکنه بجز تاپبک تو

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731
تو سایت حرف زدمو درددل کردم‌ چطوری پاک کنم 

منظورت اگه تاپیکاته میتونی لینکشونو بزاری تو لینک حذف تاپیک تا نی نی یار حذف کنه

و او با چشمانی که از گریه سرخ و به خون نشسته بودند هنوز هم لبخند بر لب داشت..:)

برای حذف تاپیک باید برید داخل نی نی سایت من و قسمت تبادل نظر من یا بزنید روی پروفایل من  و اونجا لیست تاپیکاتون هست ... انگشتتونو روی عنوان نگهدارید یک صفحه باز میشه کپی نشانی پیوند رو بزنید و برید داخل تاپیک نی نی یار که پایین ایدی کاربریشونو میدم و اونجا انگشتتونو داخل کادر نگهدارید و الصاق میاد اون رو اوکی کنید... فقط تاپیکای خصوصیتون و خانوادگی حذف میشه و روزی یدونه روزهای زوج فقط ...‌ ❌روزهای تعطیل و فرد تاپیک قفله❌... داخل  تاپیک نی نی یار حذف رو بخونید چیزایی که گفتن رو و اینکه برای قفل تاپیکتون برید داخل  نی نی سایت من و قسمت تبادل نظر من و بازکردن یا قفل کردن اونجا مشخصه....‌ اون تاپیکایی که پستی نداره و صفر هست تعداد پستشون هم میتونید با اون سه نقطه زیر پست خودتون  حذفشون کنید و همچنین پست خودتون رو داخل تاپیک کاربرای دیگه که فقط برای حذف پست زیر دو سه دقیقه زمان دارید و غیر از این دیگه قادر نیستید پاک کنید.....

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

توجه :

❌ نی نی یارها تاپیک حذف نمیکنن و فقط از طریق تاپیک نی نی یار حذف تاپیک اقدام کنید❌

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔ تنها سلطه ای که جهان را زیباتر می کند ، سلطهٔ ی تاریخی زنان بر قلب مردانِ عاشق است ......
برای حذف تاپیک باید برید داخل نی نی سایت من و قسمت تبادل نظر من یا بزنید روی پروفایل من  و اونج ...

نمیشه عزیزم 

بعضی وقتا دل میگه آره ولی تجربه میگه 🗣🗣🗣🗣🗣خفه 
نمیشه عزیزم 

الان تاپیک قفله تا دوشنبه 

دوشنبه لینک بزارید داخل تاپیک نی نی یار

فقط خصوصی یا خانوادگی باشه تاپیک

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔ تنها سلطه ای که جهان را زیباتر می کند ، سلطهٔ ی تاریخی زنان بر قلب مردانِ عاشق است ......
الان تاپیک قفله تا دوشنبه  دوشنبه لینک بزارید داخل تاپیک نی نی یار فقط خصوصی یا خانوادگی باشه ...

باشه عزیزم مرسی فدات 

بعضی وقتا دل میگه آره ولی تجربه میگه 🗣🗣🗣🗣🗣خفه 
باشه عزیزم مرسی فدات 

دور از جون آقا هستم

موفق باشید⚘

ببخش ندیدم خخخخ

مشکلی نداره خواهش میکنم⚘