2737
2739
عنوان

بچه ها سه روز دیگه

172 بازدید | 18 پست

چک دارم 

بابام قرار بود پول بده  از بدهکارش بگیره بده بعد بدهکار گفته من شنبه پول میدم 

بابامم خودش ماشینش خرابه چندمیلیون خرج کرده من ی کمیشو جور کردم الان در حد دوسه تومن کم دارم 

قبلا از شوهرم پول گرفته بودم ب عنوان قرض  ی مقدار ازم هنوز طلب داره اما میخوام  پول این چک رو هم که کم دارم ازش بگیرم 

روم نمیشه مستقیم بگم پول بده چون هنوز ی کم از قبل طلب داره 

بنطرتون بگم ی بلایی سرکارتم اومده یا سر کارت بابام اومده تو پولو بریز سریع تو حساب بعد کارتو درست کنه برات میریزه؟ 

اینکه میگم پول قرض کرده بودم 

شوهرم جداگونه خرجی خودم رو میده اون پولارو ک قرض کردم بحثش فرق داره 

بگم کارت بابام چی شده؟ ی کم فکر کنید کمکم کنید گرفتارم 😭😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از بابات میخوای بگیری از شوهرت نه؟!؟!!!!

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740
خب بگو که قرار بود بابام بده ماشینش خراب شد الانم اگر نمیدی برم از کس دیگه بگیرم نمی‌دونستم تو قراره ...

بگم ماشین بابام خراب شد؟ واقعا هم خرابه ها دقیقا هم چن ملیون خرجشه

2706