2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین اگه میخوایی ازش استفاده کنی اره تعویض کن،اما اگه برای پس اندازه ضرر میکنی

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍.
ببین اگه میخوایی ازش استفاده کنی اره تعویض کن،اما اگه برای پس اندازه ضرر میکنی

نه عقد داداشمه می خوام النگو داشته باشم 🤢ضرر نهههدوست ندارم ضرر کنم 😄

خدایا مرسی 😊😊😊   
نه عقد داداشمه می خوام النگو داشته باشم 🤢ضرر نهههدوست ندارم ضرر کنم 😄

خب پس تعویض کن،چون منم بیشتر دوست دارم استفاده کنم کنم،برای همون رفتم همشو تعویض کردم البته با نوو،کلیم ضرر کردم اما باکی نیست،چون خیلی خوشحال بودم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍.
2738
یه طلا فروشی هست با خواهر شوهر برم  ب نظرت کجا بفروشمش همونجا

طلافروشی ها معمولا زیر قیمت بازار میخرن. تو دیوار عکس النگوهاتو بذار بگو شکسته اس قیمت تابلو برای پس انداز.. یا هم 10 تومن زیر تابلو.. قطعا پیدا میشن بخرن.. ولی طلافروشی خیللیی باید حواست جمع باشه گول میزنن خیلی زیر تابلو ازت میخرن

طلافروشی ها معمولا زیر قیمت بازار میخرن. تو دیوار عکس النگوهاتو بذار بگو شکسته اس قیمت تابلو برای پس ...

دیوار خیلی کلاه برداری میشه میخرن پول میزنن ب حساب میگیرن درجا پولو خالی میگنن من بارها دیدم هیچ وقت این کارو نکنید 

طلافروشی ها معمولا زیر قیمت بازار میخرن. تو دیوار عکس النگوهاتو بذار بگو شکسته اس قیمت تابلو برای پس ...

چرا توی دیوار میگن بالای  تابلو یعنی چی

خدایا مرسی 😊😊😊   
دیوار خیلی کلاه برداری میشه میخرن پول میزنن ب حساب میگیرن درجا پولو خالی میگنن من بارها دیدم هیچ وقت ...

اره میرم طلا فروشی که دست دوم می خره 

همونجا بفروشم یا نه یه جای دیگه بفروشم

خدایا مرسی 😊😊😊