2733
2734
عنوان

کسانی که شوهراشون اسپرمشون ضعیفه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3309 بازدید | 49 پست
سلام سیمین جان‌.خوبی؟ تبریک میگم و خوشحالم برات .چیزی نمونده  ک نینیتو صحیح و سالم بقل بگیری ...

سلام عزیزم

حدود چهار ماه تغذیه مونو رعایت کردیم هر روز صبحانه شیر گاومیش با عسل کنار طبیعی

بعضی روزا حلیم

نوشابه و فست فود خیلی محدود

هروز 21 عدد مویز 

پسته  گردو و بادام و... مرتب میخورد شوهرم

حجامت و زالو درمانی

نخود پخته با فلفل سیاه 

اب هویج عسل

خودمم تحت درمان بودم و دوماه آخرو داروخوردم

و کاملن ریلکس بودیم 

اگه سوالی داشتی بپرس عزیزم

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان مورفولوژی رو چطور میشه نرمال کرد؟معمولا هیچ جا در مورد بهتر کردن شکل اسپرم ها چیزی نمی گه😢

عزیزم با همین کاراهایی که گفتم مورفولوژی شوهرم خیلی بهتر شد

راستی طبیعی باردار شدی یا آی یو آی یا.....

عزیزم خیلی معذرت میخوام من طبیعی باردار شدم گلم

امیدوارم توام به زودی باردار شی

سلام عزیزم حدود چهار ماه تغذیه مونو رعایت کردیم هر روز صبحانه شیر گاومیش با عسل کنار طبیعی بعضی رو ...

ممنون عزیزم..

من  شوهرم تعدادش ضعیفه.خیلیم ضعیفه اولین بار ۲نیم بود ک بادارو رسید ب ۱۲.ب محض قطع کردن داروها رسید ب ۵.

خیلی براش سخته ک دارو بخوره.بنظرت با این تعداد ک انقد پایینه میشه با تغذیه درستش کرد...

تو رو خدا خیلی برا ما منتظرا دعا کن..خودت خوب میدونی چقد سخته..دیگ خسته شدم😣😣😣😣

دو سال که منتظر بودم...خسته بودم از همه جا...تا آخرش شبای قدر... رفتم پیش امام رضا..امام مهربونی ها...معجزه کرد آقام برام..شکرت خدا...شکرت آقام...دعاکنیدبازم برام..🙏🌹❤امیدوارم انتظار تمام منتظرا هر چه سریعتر با خوش خبری تموم بشه...خودم انتظار کشیدم میدونم چقد سخته...به تاریخ 23/12/97پسر گلم رو بقل گرفتم. خدای مهربونم قسمت همه ی منتطرا کن این حس قشنگو🙏🙏🙏
ممنون عزیزم.. من  شوهرم تعدادش ضعیفه.خیلیم ضعیفه اولین بار ۲نیم بود ک بادارو رسید ب ۱۲.ب محض ق ...

شوهره منم در ی زمانی ده میلیون شده بود.

نگران نباش در کنار داروهاش تغذیه. حجامت رو داشته باشه ان شالله باردار میشی.

آرامش هم خیلی اثر گذاره.سعی کن نزاری هیچ وقت عصبی بشه 

شوهره منم در ی زمانی ده میلیون شده بود. نگران نباش در کنار داروهاش تغذیه. حجامت رو داشته باشه ان شا ...

عزیزم نمیدونی وقتی ب چند رسیده بود باردار شدی؟

دو سال که منتظر بودم...خسته بودم از همه جا...تا آخرش شبای قدر... رفتم پیش امام رضا..امام مهربونی ها...معجزه کرد آقام برام..شکرت خدا...شکرت آقام...دعاکنیدبازم برام..🙏🌹❤امیدوارم انتظار تمام منتظرا هر چه سریعتر با خوش خبری تموم بشه...خودم انتظار کشیدم میدونم چقد سخته...به تاریخ 23/12/97پسر گلم رو بقل گرفتم. خدای مهربونم قسمت همه ی منتطرا کن این حس قشنگو🙏🙏🙏
شوهره منم در ی زمانی ده میلیون شده بود. نگران نباش در کنار داروهاش تغذیه. حجامت رو داشته باشه ان شا ...

خودم یادم رفته بود اینجا کلی پست گذاشتم الان اتفاقی دیدم😘😘

خداروشکر ایشالا بچه ات رو صحیح و سالم بغل کنی 

انتظار منم شد ۳ سال کم کم داریم میرین واسه سیکل آی وی اف😔

یاد خدا آرام بخش دلهاست

سلام سیمین جون...

من و همسرمم شرایط شمادو همسرتون رو داریم...یعنی میشه منم یه روز تیکر بارداریمو بزنم؟؟

التماس دعا دارم از همتون

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرسین😘😘
سلام سیمین جون... من و همسرمم شرایط شمادو همسرتون رو داریم...یعنی میشه منم یه روز تیکر بارداریمو بز ...

سلام عزیزم

بله چرا که نه 

راستش من دومی رو هم به دنیا اوردم الان ۶ ماهشه

اصلا فکر نمیکردیم به این راحتی باردار شم جلوگیری نداشتیم و وقتی دخترم یکسالش بود فهمیدم دوماهه باردارم

انشالله قسمت شما و همه منتظرا

وای خدا چقدر خوب خداحفظشون کنه منم دعا کن

حتما عزیزم.ان شالله به زودی باردار میشی

نذر و ختم های مجرب در کنار درمان حتما جواب میده.

امیدوارم خیلی زود بیای و بگی باردار شدی😍

سلام عزیزم حدود چهار ماه تغذیه مونو رعایت کردیم هر روز صبحانه شیر گاومیش با عسل کنار طبیعی بعضی رو ...

عزیزم تحت درمان طب سنتی بودین هم شما و هم همسرتون؟؟

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرسین😘😘
خودم یادم رفته بود اینجا کلی پست گذاشتم الان اتفاقی دیدم😘😘 خداروشکر ایشالا بچه ات رو صحیح و سالم ...

سلام‌عزیزم نگران نباش توکلت به خدا باشه به زودی باردار میشی فقط تلاشت رو بکن و بسپار به خدا

منم بعداز ۳سال و نیم انتظار با ای وی اف باردار شدم به لطف خدا دخترم الان یک سالو ۳ماهشه

این روزا‌میگذره فقططط با باور و ایمان به خدا توکل کن حتما نتیجه میگیری😍😍😍

از آی وی اف نترس اگه خیلی فشار روت هست و دیگه تحمل نداری برو واسه آی وی اف خیلی راحت تراز چیزی هست که فکرمیکنی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
عزیزم تحت درمان طب سنتی بودین هم شما و هم همسرتون؟؟

طب سنتی انجام دادیم حدود شش ماه جواب نگرفتیم من تحت نظر دکتر زنان و نازایی بودم شوهرم فقط چیزای مقوی میخورد

2706