2737
2739
عنوان

بی بی چک

112 بازدید | 12 پست

امروز بی بی چک زدم بلافاصله خط صورتی افتاد بعد چند ثانیه خط صورتی سفید شد بعدم کلا محو شد الانم هاله خییییییلی کمرنگ داره که میگم شاید خط تبخیره جریان چیه ب نظرتون؟

عاقا عکس😜خط تبخیر بعد از نیم ساعته. 

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیدا نیس تو عکس🥺🥺🥺

عه ☹️من عاشق بی بی چک مثبتم

چند روز از موعدت گذشته؟؟؟ 

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2728

وای واس منم 4روز مونده تا موعدم. ولی دیگه به کرم درونم اجازه دخالت نمیدم😂چون ماه پیش زود زدم، فهمیدم که خیلی ناراحت کننده بود، کاش اصن نمیفهمیدم

2740
وای واس منم 4روز مونده تا موعدم. ولی دیگه به کرم درونم اجازه دخالت نمیدم😂چون ماه پیش زود زدم، فهمید ...

خوشبحالت میتونی کنترل کنی من ی حس گرایشی به بی بی چک دارم کلا🤣