2733
2734
عنوان

مامن های آینده ۴۰۲

2330 بازدید | 330 پست

این تاپیک رو درست کردم که خانم هایی که شرایط مشابه خودم رو دارند و درگیر روش های کمک باروری هستند، دور هم جمع باشیم و حرف بزنیم و اطلاعات مون رو در اختیار هم بزاریم . به امید روزی که تک تک مون تاپیک بی بی چک مثبت و آز بتا بزاریم .

سلام عزیزم ما به امید خدا ماه های اینده میخوایم اقدام کنیم

به سلامتی ، امیدوارم خیلی زود نتیجه بگیری و مامان بشی عزیزم . فقط اگه شرایط مالی اش رو داری حتما آزمایش های لازم رو قبلش بده . هم خودت هم همسرت . من یک سال اقدام بی نتیجه داشتم بعدش فهمیدم هم ذخیره خودم پایینه هم همسرم ضعیفه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به سلامتی ، امیدوارم خیلی زود نتیجه بگیری و مامان بشی عزیزم . فقط اگه شرایط مالی اش رو داری حتما آزم ...

من چکاپ کلی دادم فقط کم خونی داشتم که دکتر بهم دارو داده.

با وجود خدا هر غیر ممکنی ممکن میشود، خدایا خودت میدونی..❤❤❤❤

ولی نمیدونم چرا این ماه حال روحیم بهتره ، خودم رو برای هرچیزی آماده کردم و گفتم بالاتر از سیاهی رنگی نیست . سعی میکنم هر روز از خونه بزنم بیرون یه برنامه ای برای خودم بزارم ، گردش ، خرید ، کافه . ذهن ام رو مشغول کردم با چیزای دیگه

2706