2733
2734

یه قاشق سس مایونز ،یه ق ماست زردچوبه فلفل سماق پیاز سیر کره

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سس مایونز

با ابلیمو و نمک و ادویه

با چاشنی مخصوص جوجه ترجیحا طعم باربیکیو

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728

پیاز درشت ، فلفل دلمه درشت، زعفران، ادویه کاری،  کمی زردچوبه،  نمک،  فلفل، سس خردل، کمی مایونز،  یه قاشق ماست، نصف فنجان آبلیمو ترش تازه، یک قاشق چای خوری رب قرمز 

مواد قشنگ درهم بشن....

و مواد روی جوجه هارو بپوشونه و یه پاکت فریزر قشنگ روش رو بپوشون...

اولین مرحله هم زعفران و جوجه رو بهم آغشته کن بعد ده دقیقه بقیه مواد رو بزن

.اول روغن میریزیم رو مرغا مثلا مواد چهار تاریخ دوقاشق روغن تقریبا...بعد زعفرون بعد پیاز و نمک و فلفل ..بعد داخل یه قابلمه کمی کره و زعفرون و آب لیمو تازه میریزیم وقتی پخت از سیخ میکشیم و میریزیم داخل قابلمه کمی قابلمه رو تموم می‌دیم که همه جوجه ها طعم بگیرن ...خیلی خوشمزس اینطوری

اول زعفرون به مرغ میزنم حدود وساعت میزارم فقط طعم وبو زعفرون بگیره بعدپیاز نمک وروغن وآبلیمو میزنم 

برای جوجه ماستی هم ماست وبانیم کوب دانه گشنیز و کمی پودر ریحون خشک و کمی آبلیموونمک

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
2740

سلام

۱ساعت با زعفران بمونه. 

تو کاسه: ماست و سس مایونز و سس خردل و پودرسیر و پاپریکا و پولبیبر و فلفل سیاه میریزم خوب قاطی میکنم و میریزم رو مرغا و خوب هم میزنم ، در آخر پیاز خلالی باریک و فلفل دلمه کم که طعمش غالب نشه و روغن کم(چون سس داره).

موقع سیخ زدن هم نمک و نارنج یا لیمو میریزم و قاطی میکنم و سیخ میزنم.

وسط پخت هم کره و زعفران با فرچه میکشم روش،

عالی میشه.